Redukcja oprocentowania kredytu – zadbaj o swoje finanse

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby Twój kredyt nie był tak dużym obciążeniem finansowym? Redukcja oprocentowania kredytu może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, czy masz szanse na niższe oprocentowanie.

Analizę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych!
Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną
Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy prawnej, jeśli…

  • Twój kredyt w obecnej formie jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. 
  • Zależy Ci na tym, aby oprocentowanie Twojego kredytu zostało zredukowane, dzięki czemu raty będą o wiele niższe.
  • Sposób wyliczania wysokości rat w oparciu o wskaźnik WIBOR budzi u Ciebie poważne wątpliwości.
Darmowa analiza umowy
adwokaci z kancelarii frankowej

Kancelaria Grabek & Karolczyk

W jakim sposób świadczymy naszą pomoc? Nasz zespół adwokatów i radców prawnych służy wiedzą i wparciem prawnym kredytobiorcom decydującym się na podjęcia walki z bankami.

Darmowa analiza umowy
Pomagamy też kredytobiorcom innych walut. EURO, USD i inne

Zakres oferty

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie konsumenckim i kredytach bankowych. Wskażemy, jakie kroki najlepiej podjąć w Twojej sprawie. Jeśli myślisz, że znajdujesz się na straconej pozycji – jesteś w błędzie. Wielu Polaków z różnych regionów kraju zdecydowało się na walkę z bankiem i wygrało!

Rzetelna analiza umowy kredytowej
Opracowanie planu działania
Przygotowanie pozwu
Reprezentacja w toku procesu
Żądanie zasądzenia kosztów procesu
Dochodzenie zwrotu nieuczciwie pobranych środków

Z czego wynikają obecne problemy kredytobiorców?

Do niedawna sporo mówiło się o osobach, które zdecydowały się na kredyt frankowy. Dziś wiemy, że osoby te padły ofiarą nieuczciwych praktyk, stosowanych przez banki. Niestety, wszystko wskazuje na to, że podobnie było w przypadku "złotówkowiczów". Okazuje się bowiem, że opieranie kredytu o wskaźnik WIBOR nie jest korzystnym rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie. 

Redukcja oprocentowania kredytu właśnie z tego powodu budzi coraz większe zainteresowanie. Wskaźnik WIBOR ustalany jest w sposób budzący ogromne wątpliwości. Być może jego zastosowanie może stanowić podstawę prawną do unieważnienia umowy kredytowej. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla kredytobiorców, ponieważ pozwala ono na odzyskanie części środków, które zostały wpłacone do banku w ramach comiesięcznych rat. 

Zanim jednak podejmiesz decyzję o tym, by walczyć o redukcję oprocentowania kredytu, postaw na profesjonalną analizę Twojej umowy kredytowej. Tylko na tej podstawie dowiesz się, czy w Twoim przypadku składanie pozwu przeciwko bankowi jest zasadne. Podpowiemy Ci również, jakie są Twoje szanse na wygraną – pod warunkiem, że skorzystasz z naszej pomocy.

Darmowa analiza umowy

Skorzystaj z darmowej analizy umowy

Czy pomoc prawników jest niezbędna?

Odciążenie hipotek
Wstrzymanie płatności rat
Zniwelowanie stresu związanego z posiadaniem ogromnego, nieprzewidywalnego zobowiązania finansowego.

Redukcja oprocentowania kredytu to kwestia, która nadal budzi bardzo wiele wątpliwości. Na ten moment spraw tego typu jest niewiele, więc trudno ocenić, jakie będzie orzecznictwo sądów. Z pewnością jednak są tutaj bardzo solidne podstawy do tego, aby – z uwagi na stosowanie WIBOR-u – umowa kredytowa mogła zostać unieważniona. 

Profesjonalna pomoc prawna może okazać się nieoceniona w walce z bankiem. Tylko w ten sposób zyskasz solidną reprezentację i zwiększysz swoje szanse na wygraną. Postaw na doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie. Dzięki temu Twój kredyt w obecnej formie już niebawem może stać się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.

Etapy współpracy

1
Bezpłatna analiza umowy
2
Oszacowanie korzyści
3
Złożenie pozwu
4
Reprezentacja w sądzie
5
Rozliczenie z bankiem

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy

W walce z bankiem potrzebujesz profesjonalnego wsparcia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci osiągnąć sukces.

U nas analiza treści umowy kredytowej jest zawsze bezpłatna. Wskażemy sugerowany plan działania i pokażemy, dlaczego warto nam zaufać.

Etapy współpracy:

  1. Bezpłatna analiza umowy
  2. Oszacowanie korzyści
  3. Złożenie pozwu
  4. Reprezentacja w sądzie
  5. Rozliczenie z bankiem
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952

Redukcja oprocentowania kredytu

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad tym, co możesz zrobić, aby Twój kredyt nie był tak dużym obciążeniem finansowym? Być może w Twoim przypadku możliwa byłaby redukcja oprocentowania kredytu. Aby to sprawdzić, warto zdecydować się na konsultację z doświadczonym prawnikiem, który przeprowadzi wnikliwą analizę Twojej umowy kredytowej. 

Na czym może polegać redukcja oprocentowania kredytu?

Redukcja oprocentowania kredytu to rozwiązanie, które może być bardzo korzystne pod względem finansowym. Już od dłuższego czasu nie cichnie dyskusja wokół wskaźnika WIBOR. Sposób jego wyliczania budzi sporo wątpliwości. Okazuje się bowiem, że może on być bardzo niekorzystny dla indywidualnych kredytobiorców. W niektórych przypadkach – właśnie z powodu WIBOR-u – mogą oni płacić podwójną marżę. 

Nic dziwnego, że tak wiele osób zastanawia się nad tym, na czym polega redukcja oprocentowania kredytu poprzez usunięcie WIBOR. Otóż w niektórych przypadkach sąd może uznać, że wskaźnik WIBOR jest ustalany niepoprawnie. Co więcej, zapisy w umowie kredytowej, które związane są ze wskaźnikiem WIBOR, mogą zostać uznane za klauzule niedozwolone.  

To z kolei może doprowadzić do sytuacji, w której – na skutek orzeczenia sądu – wszystkie zapisy w umowie zawierające odwołanie do wskaźnika WIBOR zostaną unieważnione. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla kredytobiorcy, ponieważ część oprocentowania kredytu oparta o wskaźnik WIBOR przestanie obowiązywać. W ten prosty sposób dojdzie do redukcji oprocentowania kredytu! 

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy prawnej?

Skorzystanie z pomocy prawnej jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w szczególności w przypadku spraw związanych z redukcją oprocentowania kredytu czy z usunięciem wskaźnika WIBOR z umowy kredytowej. Tak naprawdę do prawnika warto zwrócić się już na samym początku – czyli wtedy, kiedy zastanawiasz się nad złożeniem pozwu przeciwko bankowi. Dzięki temu możliwe będzie przeprowadzenie analizy umowy kredytowej. Na tej podstawie dowiesz się, czy masz szansę na redukcję oprocentowania. Uzyskasz także odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. 

Na co możesz liczyć, wybierając naszą Kancelarię? 

Zastanawiasz się, czy nasza Kancelaria będzie dobrym wyborem w sprawie o redukcję oprocentowania kredytu? Zobacz, za co doceniają nas nasi Klienci! 

Dokładna analiza umowy kredytowej

W przypadku każdej sprawy współpracę rozpoczynamy od wnikliwej analizy umowy kredytowej. Na tej podstawie możemy określić, czy w Twoim przypadku możliwa jest redukcja oprocentowania kredytu. Nad analizą taką pracują nasi najlepsi specjaliści, którzy posiadają nie tylko szeroką wiedzę, ale też doświadczenie w skomplikowanych sprawach związanych z kredytami złotówkowymi. 

Kluczowe jest tutaj sprawdzenie, czy bank dopełnił obowiązku informacyjnego oraz czy w umowie znajdują się klauzule abuzywne, czyli niedozwolone. Między innymi na tej podstawie można dążyć do redukcji oprocentowania kredytu przed sądem. 

Wsparcie na każdym etapie postępowania

Decydując się na skorzystanie z usług naszej Kancelarii, możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie postępowania związanego z redukcją oprocentowania kredytu. Przez cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji, a nad Twoją sprawą pracuje cały nasz zespół. Możesz skontaktować się z nami w dowolny sposób. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wiemy bowiem, że możesz mieć sporo wątpliwości, zarówno natury prawnej, jak i dotyczących różnego typu kwestii formalnych. 

Będziemy reprezentować Cię na każdym etapie – zarówno podczas przygotowania i składania pozwu, jak i w trakcie postępowania sądowego. Zadbamy o to, aby wyrok był dla Ciebie możliwie jak najbardziej korzystny. Jeśli konieczna będzie apelacja – lub gdy zdecyduje się na nią druga strona – również możesz liczyć na naszą pomoc. 

O wiele większe szanse na wygraną w sądzie! 

Nie bez powodu osoby, które rozważają walkę o redukcję oprocentowania kredytu, tak chętnie korzystają z pomocy prawnej. Samodzielna walka w sądzie nigdy nie jest dobrym pomysłem, szczególnie w przypadku tak skomplikowanych spraw, jak te związane z umowami kredytowymi czy wskaźnikiem WIBOR. 

Na przebieg postępowania wpływa wiele istotnych kwestii, między innymi poprawnie sformułowany pozew i sposób jego uargumentowania, reprezentacja przed sądem, a także dopełnienie różnego typu spraw formalnych. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy najlepszych prawników. Może to w istotny sposób wpłynąć na wynik całego postępowania! 

Zwiększ swoje szanse na redukcję oprocentowania kredytu

Już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad rozpoczęciem walki z bankiem oraz nad dążeniem do redukcji oprocentowania kredytu? Nie masz bowiem wątpliwości, że opieranie wysokości rat o wskaźnik WIBOR nie jest dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem? Dodatkowo niepewność co do wysokości rat w kolejnych miesiącach skutecznie odbiera Ci kontrolę nad Twoim budżetem?

Nie czekaj dłużej. Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie masz szanse na redukcję oprocentowania kredytu. Nasi prawnicy przeanalizują Twoją umowę kredytową, a następnie poszukają rozwiązania, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Im wcześniej zabierzemy się do pracy, tym szybciej może dojść do redukcji oprocentowania Twojego kredytu!