Kancelaria frankowa Wołomin

Kancelaria frankowa w Wołominie to miejsce, w którym wszyscy frankowicze mogą uzyskać niezbędną pomoc prawną. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia prawnego wszystkim osobom, które w czasach największej popularności kredytów frankowych zdecydowały się na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Przekazując nam prowadzenie swojej sprawy, zwiększasz szanse na unieważnienie lub odfrankowienie Twojego kredytu. Tym samym możesz raz na […]

Kancelaria frankowa w Wołominie to miejsce, w którym wszyscy frankowicze mogą uzyskać niezbędną pomoc prawną. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia prawnego wszystkim osobom, które w czasach największej popularności kredytów frankowych zdecydowały się na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Przekazując nam prowadzenie swojej sprawy, zwiększasz szanse na unieważnienie lub odfrankowienie Twojego kredytu. Tym samym możesz raz na zawsze uwolnić się od zobowiązania finansowego, które nie jest uczciwe i które w istotny sposób obciąża Twój budżet, odbierając poczucie finansowego bezpieczeństwa.

Nasza kancelaria frankowa w Wołominie to przede wszystkim zespół doświadczonych prawników, którzy od wielu lat zajmują się wyłącznie sprawami związanymi z kredytami frankowymi. Możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby już niebawem Twój kredyt został unieważniony. Jeśli szukasz skutecznej pomocy frankowiczom w Wołominie, zapraszamy do kontaktu.

Pomoc frankowiczom w Wołominie – jak wyglądają sprawy frankowe?

Kancelaria frankowa w Wołominie to przede wszystkim zespół bardzo doświadczonych prawników, którzy angażują się w każdą sprawę. Naszym celem jest niesienie pomocy osobom, które padły ofiarą nieuczciwych praktyk stosowanych przez banki. Od lat zajmujemy się sprawami frankowymi, dzięki czemu dzisiaj możemy pochwalić się licznymi sukcesami.

Być może zastanawiasz się nad tym, jak właściwie wygląda sprawa frankowa w sądzie? Pytanie takie zadają sobie przede wszystkim te osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z sądem. Na szczęście nie musisz się o nic martwić – zadbamy o wszystko i będziemy reprezentować Cię na każdym etapie postępowania.

Na samym początku prawnicy z naszej kancelarii frankowej w Wołominie przeprowadzają bardzo wnikliwą i szczegółową analizę umowy kredytowej, zawartej z bankiem. Po dokładnym przejrzeniu zawartości umowy, wskażemy wszystkie klauzule, które są niezgodne z obowiązującymi przepisami. Są to tzw. klauzule abuzywne. To właśnie one stanowią podstawę do unieważnienia umowy kredytu frankowego.

Jak wynika z doświadczenia prawników z kancelarii frankowej z Wołomina, najczęściej nieprawidłowości w umowach dotyczą sposobu ustalania kursu wymiany walut, który wpływa na wysokość comiesięcznych rat, a także na to, w jaki sposób zmienia się kwota pozostała do spłaty. Banki bardzo często stosowały tutaj nieuczciwe i niezrozumiałe zapisy. Nieuczciwe klauzule dotyczą też innych kwestii, jak brak możliwości negocjacji warunków umowy.

Kolejnym etapem współpracy z naszą kancelarią frankową w Wołominie jest przygotowanie pozwu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a później wspólnie będziemy oczekiwać na termin rozprawy. Szanse na to, że wyrok pojawi się już po pierwszej lub drugiej rozprawie, są całkiem spore.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy frankowiczom w Wołominie, nie czekaj dłużej. Im wcześniej zabierzemy się do pracy, tym szybciej Twój kredyt zostanie unieważniony lub odfrankowiony. Podczas pierwszej rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu dowiesz się, jak dokładnie wyglądać będzie Twoja sprawa frankowa w sądzie.

Kancelaria dla frankowiczów w Wołominie – jak wygląda współpraca?

Kancelaria frankowa w Wołominie stawia przede wszystkim na jasne i przejrzyste warunki współpracy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, zaproponujemy Ci umowę, która będzie dla Ciebie całkowicie zrozumiała. To bardzo ważne – naszą współpracę opieramy bowiem na wzajemnych zaufaniu. W końcu mamy wspólny cel, a jest nim przede wszystkim unieważnienie Twojej umowy kredytowej, a także ukrócenie nieuczciwych praktyk, stosowanych przez banki.

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z naszą kancelarią frankową z Wołomina? Możesz liczyć między innymi na:

 • przejrzyste warunki współpracy,
 • stały kontakt z prawnikiem, który będzie zajmował się Twoją sprawę,
 • możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi na wszystkie pytania,
 • informacje o tym, co dzieje się na każdym etapie postępowania,
 • pełne zaangażowanie w Twoją sprawę i indywidualny plan działania,
 • dbałość o spełnienie wszystkich wymogów formalnych w sądzie,
 • a przede wszystkim – zwiększasz swoje szanse na to, że już niebawem Twój kredyt frankowy stanie się tylko wspomnieniem!

Nasza kancelaria frankowa w Wołominie nie bez powodu cieszy się ogromnym zaufaniem kredytobiorców. Dostosowujemy nasze działania do indywidualnych potrzeb klientów, a w każdym przypadku tworzymy unikalną strategię. Nie działamy schematycznie – dzięki temu jesteśmy tak skuteczni w tym, co robimy!

Kancelaria frankowa w Wołominie to wsparcie prawne dla każdego, kto jeszcze nie zdecydował się na złożenie pozwu przeciwko bankowi, który udzielił kredytu CHF. Pamiętaj, że w każdym przypadku współpracę rozpoczynamy od analizy umowy kredytu. Dzięki temu zyskujesz informację na temat tego, jakie są Twoje szanse na wygraną. Na ogół są one bardzo duże. Świadczy o tym fakt, że obecnie sądy w Polsce orzekają na korzyść frankowiczów w przypadku ponad 97 proc. spraw!

Jak działa pomoc frankowiczom kancelarii w Wołominie?

Kancelaria frankowa w Wołominie oferuje pełną pomoc prawną, która obejmuje wszystkie działania niezbędne do tego, aby umowa kredytowa została odfrankowiona lub unieważniona. Nasi prawnicy zrobią wszystko, aby Twoja sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Nie musisz się o nic martwić – nawet jeśli nigdy dotąd nie miałeś do czynienia z postępowaniem sądowym. Oferowana przez nas pomoc frankowiczom w Wołominie jest kompleksowa. To jeden z powodów, dla których cieszymy się tak dużym zaufaniem.

W ramach współpracy z naszą kancelarią frankową w Wołominie możesz liczyć między innymi na analizę umowy kredytowej, przygotowanie i złożenie pozwu, postawienie zarzutów wobec umowy kredytowej oraz inne kroki, które pomogą w unieważnieniu umowy. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla kredytobiorców, między innymi dlatego, że pozwala ono na odzyskanie części wpłaconego do banku kapitału.

Obecnie frankowicze znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Choć początkowo kredyty we frankach szwajcarskich wydawały się bardzo korzystne, dzisiaj wiemy, że były one toksycznym i nieuczciwym produktem bankowym. W umowach najczęściej pojawiły się klauzule abuzywne, które nie są zgodne z prawem. Banki nie informowały klientów o zagrożeniach związanych z kredytami frankowymi, przez co kredytobiorcy nie zdawali sobie sprawy z ryzyka związanego z podpisaniem tych umów. Na szczęście dzisiaj umowę taką można unieważnić w sądzie.

Jeśli szukasz pomocy frankowiczom w Wołominie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.  Długoletnie doświadczenie w tego rodzaju sprawach pozwala nam dobrze zrozumieć, jakie działania przynoszą najlepsze efekty. Chętnie wykorzystujemy naszą wiedzę i zebrane doświadczenie, aby pomagać frankowiczom z Wołomina!

Pozwy sądowe – jak kancelaria frankowa w Wołominie pomaga w wygrywaniu sporów?

Kancelaria frankowa w Wołominie od lat pomaga kredytobiorcom w wygrywaniu spraw sądowych, związanych z unieważnieniem lub odfrankowieniem kredytu CHF. Jeśli z powodu kredytu frankowego znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej, pozwól nam przeprowadzić analizę Twojej umowy. Sprawdzimy, czy istnieją podstawy do unieważnienia Twojego kredytu – a szanse na to są naprawdę duże.

Działania oferowane przez naszą kancelarię w ramach pomocy frankowiczom w Wołominie przynoszą znakomite wyniki, co przekłada się na korzystne rezultaty dla naszych klientów. Profesjonalna pomoc w starciu z bankiem jest kluczowa w procesie unieważniania umowy, podobnie jak w przypadku jej odfrankowienia. Decydując się na pomoc frankowiczom z Wołomina, możesz liczyć na znakomite rezultaty.

Z roku na rok rośnie liczba kredytobiorców, którzy są zainteresowani złożeniem pozwu przeciwko bankowi. Co ważne, już od pewnego czasu zdecydowana większość prowadzonych postępowań kończy się sukcesem kredytobiorców. Obecnie nawet 97 proc. spraw kończy się wygraną kredytobiorców. A to oznacza, że Twoje szanse na pozytywne rozpatrzenie Twojej sprawy przez sąd są bardzo duże – szczególnie jeśli skorzystasz z pomocy frankowiczom w Wołominie.

Nasza kancelaria frankowa w Wołominie oferuje profesjonalne wsparcie dla wszystkich kredytobiorców, którzy chcą walczyć z bankiem o swoje prawa. Nie musisz godzić się na nieuczciwe praktyki, stosowane przez duże instytucje finansowe – tym bardziej że bankom powinno zależeć na zaufaniu! Właśnie teraz jest najlepszy moment, aby wystąpić przeciwko bankowi i walczyć o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu, a tym samym – o odzyskanie poczucia finansowego bezpieczeństwa.

Serdecznie zachęcamy do skorzystanie z naszych usług. Jeśli szukasz najlepszej pomocy frankowiczom w Wołominie, koniecznie sprawdź, jakie wsparcie mogą zaproponować Ci nasi prawnicy. Już podczas pierwszej rozmowy uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i dowiesz się, w jaki sposób będzie wyglądać Twoja sprawa. Jak potwierdzają kredytobiorcy, profesjonalna pomoc frankowiczom to najważniejszy element w walce z bankiem.

Wygrane sprawy sądowe dzięki wsparciu kancelarii frankowej z Wołomina

Kancelaria frankowa w Wołominie to zespół doświadczonych prawników i specjalistów, dla których priorytetem jest opracowanie spersonalizowanego planu działania dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nigdy nie działamy na podstawie schematów, dzięki czemu w naszej pracy osiągamy tak dobre wyniki. Zdajemy sobie sprawę, że każda sprawa jest inna, choć wiele z nich łączy wspólny element. Są nim klauzule abuzywne. To właśnie one stanowią podstawą do unieważniania umów kredytowych.

Być może zastanawiasz się nad tym, czym właściwie są klauzule abuzywne. Termin ten jest obecnie powszechnie stosowany, również w przekazach medialnych dotyczących frankowiczów. Warto wiedzieć, że klauzule abuzywne były powszechnie stosowane przez praktycznie wszystkie banki, w szczególności w czasie, kiedy kredyty we frankach szwajcarskich były najbardziej popularne. Kredytobiorcy często nie mieli pełnej świadomości, co dokładnie znaczą niektóre zapisy, a przedstawiciele banków nie byli chętni do wyjaśniania, z jakim ryzykiem wiąże się taka umowa kredytu.

Pora na wyjaśnienie, czym są klauzule niedozwolone. Klauzule abuzywne to wszelkie postanowienia w umowie, które rażąco naruszają interesy kredytobiorców. Co istotne, ich stosowanie jest całkowicie niezgodne z prawem – to bardzo ważne w kontekście ewentualnego postępowania sądowego. Przykłady takich klauzul mogą obejmować zapisy, które uniemożliwiają negocjowanie warunków umowy lub te, które dotyczyły sposobu naliczania miesięcznych rat.

Kancelaria frankowa w Wołominie oferuje profesjonalne wsparcie prawne w walce z bankiem. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy Twoja umowa kredytowa zawiera klauzule abuzywne. Prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest, jest bardzo wysokie – a to oznacza, że masz spore szanse na unieważnienie swojego kredytu frankowego!

Przed podjęciem decyzji o złożeniu pozwu przeciwko bankowi musisz dowiedzieć się wszystkiego na temat tego, z czym wiąże się taka sprawa. Nasi prawnicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, a także w szczegółowy sposób wyjaśnią, jak będą wyglądały kolejne etapy postępowania. Banki – przy pomocy swoich prawników – z pewnością będzie chciał walczyć o swoje prawa. Na szczęście prawo i sądy są po stronie kredytobiorców frankowych.

Zwiększ swoje szanse na odfrankowienie kredytu dzięki pomocy kancelarii frankowej w Wołominie

Kancelaria frankowa w Wołominie zapewnia wsparcie nie tylko w sprawach o unieważnienie kredytu, ale też o jego odfrankowienie. Choć obecnie w większości przypadków sądy orzekają unieważnienie umowy kredytu CHF, zdarzają się sytuacje, kiedy to odfrankowienie jest korzystniejsze.

Zacznijmy jednak od wyjaśnienia, czym właściwie jest odfrankowienie kredytu. Termin ten bowiem budzi wiele wątpliwości wśród frankowiczów. Otóż odfrankowienie polega na wstecznym przekształceniu kredytu we frankach szwajcarskich w kredyt w złotówkach. W praktyce oznacza to, że zobowiązanie to traktowane jest w taki sposób, jakby od samego początku udzielono finansowania w walucie PLN. Dalsza spłata kredytu również odbywa się w złotówkach, co oznacza, że warunki spłaty są o wiele korzystniejsze dla kredytobiorcy. Wysokość rat nie jest już zależna od stale wahającego się kursu franka szwajcarskiego, co w istotny sposób stabilizuje sytuację finansową osoby, która zdecydowała się na odfrankowienie kredytu.

Czy w przypadku odfrankowienia kredytu również warto skorzystać z pomocy naszej kancelarii frankowej w Wołominie? Zdecydowanie tak. Sprawy o odfrankowienie bywają skomplikowane, między innymi dlatego, że rozwiązanie to nie jest korzystne dla banku. Wsparcie prawne może okazać się bardzo cenne, a co najważniejsze – doświadczeni prawnicy z kancelarii frankowej zrobią wszystko, aby sprawa zakończyła się Twoją wygraną.

Pomoc frankowiczom w Wołominie na wielu płaszczyznach

Kancelaria frankowa w Wołominie to przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją, że kompleksowa pomoc dla frankowiczów jest niezbędna. Właśnie dlatego od wielu lat podejmujemy się prowadzenia spraw klientów – na każdym etapie, od samego początku aż do zakończenia procesu. Każdą nową sprawę rozpoczynamy od gruntownej analizy umowy kredytowej. Następnie przygotowujemy pozew sądowy i wspólnie oczekujemy na termin rozprawy.

Działania naszej kancelarii frankowej w Wołominie opierają się na solidnych podstawach. Nasz zespół nieustannie śledzi zmieniające się przepisy, dostosowując do nich bieżące działania. Dotyczy to nie tylko polskiego orzecznictwa, ale też wyroków Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje na temat kolejnego, przełomowego wyroku TSUE w sprawach frankowych. Co ważne, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Trybunał opowiada się po stronie frankowiczów. Oczywiście jest to bardzo dobra wiadomość.

Kancelaria frankowa w Wołominie od lat śledzi orzecznictwo TSUE. W ostatnim czasie Trybunał wydał wiele wyroków, które w istotny sposób wpłynęły na sytuację frankowiczów w Polsce. Jednym z nich jest wyrok z 15 czerwca 2023 roku, zgodnie z którym banki nie mają prawa do ubiegania się o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału od kredytobiorców. Choć możliwość taka wiązałaby się z wieloma korzyściami dla banków, TSUE zadecydował, że nie ma takiej możliwości. Po ogłoszeniu tego orzeczenia wielu kredytobiorców odetchnęło z ulgą. Co istotne, po raz kolejny okazało się, że Trybunał Sprawiedliwości UE stoi po stronie frankowiczów.

Oferowana przez naszą kancelarię pomoc dla frankowiczów w Wołominie obejmuje też szereg innych usług, takich jak wsparcie w przypadku otrzymania propozycji ugodowej od banku (wraz z jej dokładną analizą) oraz rozliczenie między stronami w przypadku wyeliminowania umowy z obrotu. W ostatnich latach nasza kancelaria frankowa w Wołominie zajmowała się różnorodnymi, również bardzo skomplikowanymi sprawami, dzięki czemu dzisiaj zapewniamy kompleksową pomoc wszystkim kredytobiorcom.

Zalety współpracy z kancelarią frankową z Wołomina

Kancelaria frankowa w Wołominie to doskonałe wsparcie dla osób, które chcą raz na zawsze uwolnić się od kredytu frankowego. Dzięki wsparciu naszych doświadczonych prawników, wielu kredytobiorców może dzisiaj cieszyć się tym, że kredyt we frankach szwajcarskich jest już wspomnieniem. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas pomocy frankowiczom w Wołominie.

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z naszą kancelarią frankową z Wołomina?

 • wieloletnie doświadczenie w sprawach frankowych,
 • działanie w oparciu o indywidualne strategie i najbardziej aktualne orzecznictwo,
 • ogromna szansa na unieważnienie lub odfrankowienie Twojego kredytu,
 • pełne wsparcie prawne zarówno w pierwszej, jak i w drugiej instancji,
 • kompleksowe podejście do Twojej sprawy,
 • przejrzyste i korzystne warunki współpracy.

Od samego początku działalności naszej kancelarii frankowej w Wołominie koncentrujemy się na sprawach związanych z kredytami frankowymi. To obszar prawny, który ma dla nas szczególnie duże znaczenie. Co ważne, korzystanie z pomocy kancelarii, która nie specjalizuje się w żadnej konkretnej dziedzinie prawa, nie jest najlepszym pomysłem. Nie warto ryzykować. O wiele lepiej nawiązać współpracę z prawnikami, którzy od lat zajmują się wyłącznie sprawami związanymi z kredytami frankowymi i mają w tym obszarze naprawdę dużą wiedzę.

Kancelaria frankowa w Wołominie to przede wszystkim możliwość współpracy opartej na zaufaniu i dążeniu do wspólnego celu. Od samego początku zajmiemy się wszystkimi aspektami Twojej sprawy. Jednocześnie zapewnimy Ci wszelkie niezbędne wyjaśnienia dotyczące każdego kroku. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o postępach w sprawie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej kancelarii frankowej w Wołominie. Nie ma na co czekać – właśnie teraz jest najlepszy moment na złożenie pozwu przeciwko bankowi. Być może już niebawem Twój kredyt zostanie unieważniony, a Ty nie będziesz musiał martwić się rosnącymi ratami kredytu!

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy
Nie jesteś na straconej pozycji. Daj nam zawalczyć o Twoje prawa i pozbyć się rażąco niekorzystnych dla Ciebie elementów umowy kredytowej. Nie musisz dłużej płacić za coś, co jest niezgodne z prawem.
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952