Kancelaria frankowa w Gliwicach

Zaciągnąłeś kredyt we frankach i aktualnie musisz co miesiąc płacić nawet dwa razy wyższe raty kredytu niż na początku umowy? Nie jesteś sam. W Polsce frankowiczów są tysiące. Wszystkich łączy jedno – szansa na unieważnienie bądź odfrankowienie umowy kredytu.

Z kancelarią frankową w Gliwicach jest to możliwe. Aktualnie frankowicze wygrywają w sądach większość spraw przeciwko bankom. To najlepszy moment, aby przeciwstawić się nieuczciwym praktykom i wziąć sprawy w swoje ręce.

Na czym opiera swoje działania kancelaria frankowa w Gliwicach? Klauzule niedozwolone znalazły się w większości umów kredytu w CHF, niezależnie od marki banku. Na ich podstawie możliwe jest uwolnienie kredytobiorcy od zobowiązania. Sam nie poradzisz sobie z załatwieniem wszystkich formalności. Specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces i znacznie zwiększą szanse na korzystne zakończenie sprawy. Wybierając pomoc kancelarii frankowej w Gliwicach, masz pewność, że wypracowane rozwiązania będą najkorzystniejsze, jakie można było w danej sprawie uzyskać.

Pomoc na rzecz frankowiczów w Gliwicach – jak wyglądają sprawy frankowe?

Osoby, które cały czas spłacają zobowiązanie we frankach, zastanawiają się, czy mają realną szansę na uwolnienie się od zobowiązania. Z pomocą kancelarii frankowej w Gliwicach oczywiście jest to możliwe. Wsparcie profesjonalistów sprawia, że postępowanie może się zakończyć znacznie szybciej.

Sprawy frankowe opierają się na zarzucie co do abuzywności konkretnych klauzul umownych. Chodzi najczęściej o zapisy, które dotyczą głównego przedmiotu zobowiązania, tj. m.in. sposobu przeliczania kursu CHF. Ten został przez banki oparty o wewnętrzne tabele kursowe, które narzuca jednostronnie kredytodawca. Z tego powodu w momencie zaciągania kredytu frankowicze nie znali rzeczywistego zakresu zobowiązania i nie mogli ocenić rzetelnie, jak wykonanie umowy będzie wyglądać w przyszłości.

Wygrana w sprawie przeciwko bankowi z pomocą kancelarii dla frankowiczów w Gliwicach wymaga przeprowadzenia dokładnej analizy konkretnej umowy kredytu frankowego. Nasi specjaliści ocenią, jakie klauzule abuzywne zostały zastosowane w konkretnym przypadku i na tej podstawie skonstruują co do niej konkretne zarzuty. Dzięki doświadczeniu w podobnych sprawach oraz regularnemu śledzeniu orzecznictwa, kancelaria frankowa w Gliwicach wyróżnia się na rynku statystykami wygranych spraw.

Wspieramy naszych klientów w różnych sytuacjach. Aktualnie banki coraz częściej decydują się na pozwanie kredytobiorcy. Również w takim przypadku masz pewność, że kancelaria dla frankowiczów pomoże Ci odeprzeć zarzuty instytucji finansowej i wygrać przed sądem.

Jeśli wolą kredytobiorcy jest polubowne zakończenie postępowania, dopilnujemy, aby bank nie dopuścił się dalszych manipulacji i nie zaproponował niekorzystnych postanowień ugody. Kancelaria frankowa w Gliwicach przypomina, że jeśli raz zgodzisz się na propozycję ugodową, utracisz możliwość dochodzenia dalszych roszczeń na drodze sądowej w przyszłości. W praktyce w większości spraw godzenie się na propozycje banku jest nieopłacalne. Tracisz w ten sposób nawet drugie tyle.

Z tych względów warto pomyśleć o pozwaniu banku. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach wesprze Cię na każdym etapie tego procesu. Nie musisz martwić się, że nie dysponujesz wystarczającą wiedzą. Specjaliści załatwią wszystko za Ciebie.

Niezależnie od tego, czy dojdzie do unieważnienia czy do odfrankowienia umowy kredytu, Twoje finanse znacznie poprawią się na skutek współpracy z nami. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach regularnie uzyskuje dla swoich Klientów wyroki zasądzające obowiązek zwrotu wzajemnych świadczeń lub przeliczenie zobowiązania na złotówki. W tym drugim przypadku skutek następuje od początku trwania zobowiązania, a nie tylko na przyszłość.

Dla Ciebie oznacza to uwolnienie się od zobowiązania tak, jakby waloryzacji nigdy nie było i zakończenie problemów z bankiem. Z pomocą kancelarii dla frankowiczów w Gliwicach pozwanie banku jest łatwo dostępne i może przynieść Ci liczne korzyści.

Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach – jaką pomoc oferuje?

Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach oferuje kredytobiorcom indywidualne podejście i pomoc na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie sprawia, że możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania skrojone na miarę – idealnie dopasowane do konkretnego stanu faktycznego i prawnego.

Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach pomoże m.in. w zakresie:

  • wstępnej analizy sprawy,
  • ustalenia planu działania, który sprawdzi się w danym przypadku najlepiej,
  • prób polubownego rozwiązania sporu,
  • reprezentacji w przypadku pozwania kredytobiorcy przez bank,
  • wezwania banku do zapłaty,
  • przygotowania pozwu frankowego,
  • reprezentacji w procesie sądowym,
  • przeprowadzenia postępowania egzekucyjnego.

Kancelaria frankowa w Gliwicach to zespół profesjonalnych pełnomocników, którzy mają za sobą wiele zakończonych sukcesem spraw przeciwko różnym bankom. Naszym Klientom oferujemy wsparcie zarówno w sprawach umów, co do których w przeszłości sądy różnych instancji orzekały wielokrotnie, jak i tych, które są jeszcze nowością w realiach procesów frankowych. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach potrafi czerpać korzyści zarówno z korzystnych dla kredytobiorców uzasadnień, jak i przeprowadzić skuteczne postępowanie praktycznie bez bezpośrednio dotyczących danej umowy orzeczeń.

Do jakich rezultatów zmierza współpraca z kancelarią frankową w Gliwicach? Zrobimy wszystko, aby uzyskać dla Ciebie zobowiązanie banku do zwrotu na Twoją rzecz nienależnie pobranych kwot. Bez względu na to, czy sąd orzeknie unieważnienie czy odfrankowienie umowy, korzyść finansowa dla kredytobiorcy będzie znaczna.

Współpraca z profesjonalistami gwarantuje najwyższą jakość obsługi prawnej, która zwiększa szanse na wygraną. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach ma już na swoim koncie liczne sukcesy, które dowodzą, że również Ty masz szansę na uwolnienie się od uciążliwego zobowiązania.

Frankowicze pozostawieni samym sobie – jak działa pomoc frankowiczom kancelarii w Gliwicach?

Pokrzywdzonych przez banki frankowiczów są w Polsce tysiące. Jeszcze kilkanaście lat temu nic nie wróżyło jednak, że pozornie atrakcyjna oferta kredytu stanie się źródłem poważnych problemów finansowych wielu polskich rodzin. Pomoc frankowiczom w Gliwicach wspiera ich w walce o swoje prawa. Jak doszło do tego, że aktualnie polskie sądy rozpoznają tak wiele spraw dotyczących kredytów waloryzowanych CHF?

Na początku XX wieku kurs franka szwajcarskiego stawał się regularnie coraz korzystniejszy dla Polaków. Na popularności zyskiwały kredyty frankowe, które w realiach takiego trendu były bardzo korzystne pod względem finansowym. Banki reklamowały produkt jako atrakcyjne źródło oszczędności. Zaciągnięcie takiego kredytu wiązało się również ze zdecydowanie mniejszą ilością wymogów niż w przypadku kredytu złotowego. Dla wielu Polaków kredyt hipoteczny był jedynym, na który mogli sobie pozwolić.

W pewnym momencie doszło jednak do gwałtownej zmiany trendu. Kurs franka szwajcarskiego zaczął się umacniać, doprowadzając do znacznego wzrostu wysokości zobowiązania frankowiczów. Pomoc frankowiczom w Gliwicach z tych względów stała się niezbędna.

Umowy kredytu frankowego zawierały również niedozwolone postanowienia umowne. Banki nie dopełniały obowiązków informacyjnych, które na nich ciążyły, a kredytobiorcy nie byli świadomi zakresu zobowiązania, na które wyrażali zgodę. Pomoc dla frankowiczów w Gliwicach obejmuje podniesienie w sporze z instytucją wszystkich tych zarzutów.

Podejmujemy się poprowadzenia działań formalnych w celu wyegzekwowania praw kredytobiorcy. Najbardziej popularne jest wniesienie sprawy na drogę postępowania sądowego. W ten sposób możesz uzyskać unieważnienie bądź odfrankowienie umowy kredytu. Uwolnienie się od zobowiązania i zwrot nienależnie pobranych kwot uzyskane z pomocą dla frankowiczów w Gliwicach, pozwalają znacznie poprawić indywidualną sytuację finansową, która przez lata za sprawą umowy kredytu frankowego była bardzo trudna.

Pozwy sądowe – jak kancelaria frankowa w Gliwicach pomaga w uzyskaniu korzystnego rozstrzygnięcia w sprawie przeciwko bankowi

Kancelaria frankowa w Gliwicach pomaga frankowiczom uzyskać korzystne rozstrzygnięcie w sprawie przeciwko bankowi. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, a nasze działania są oparte o doświadczenie w zakresie podobnych postępowań. Z pomocą frankowiczom w Gliwicach swoje sprawy wygrały już setki kredytobiorców.

Jednym z najkorzystniejszych rozwiązań jest pozwanie banku. Sam nie poradzisz sobie w zderzeniu z tak dużą instytucją finansową. Z pomocą dla frankowiczów w Gliwicach masz szansę na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia. W umowach frankowych zawieranych przez różne banki znajdowały się klauzule abuzywne. Podniesiemy w sprawie wszystkie zarzuty, które mogą przyczynić się do unieważnienia bądź odfrankowienia umowy kredytu. Z pomocą frankowiczom w Gliwicach przejdziesz przez walkę z bankiem bez stresu i będziesz mieć pewność, że podjąłeś wszystkie działania, które wchodziły w grę w danym stanie faktycznym i prawnym.

Coraz więcej frankowiczów wygrywa swoje sprawy – szanse rosną dzięki kancelarii frankowej w Gliwicach

Od wielu miesięcy utrzymuje się trend korzystny dla frankowiczów – kredytobiorcy wygrywają zdecydowaną większość spraw. Ewentualne porażki są z kolei często powiązane ze złym przeprowadzeniem procesu, w tym m.in. poprzez działanie na własną rękę czy z pomocą prawników, którzy nie mają doświadczenia w branży. Regularnie sądy różnych instancji wydają wyroki zasądzające setki tysiące złotych na rzecz frankowiczów.

Kancelaria frankowa w Gliwicach wie o tym i zachęca do zgłoszenia się ze swoją sprawą. Warto przeprowadzić wstępną analizę umowy zawsze, niezależnie od dotychczasowych orzeczeń wydawanych w sprawach dotyczących konkretnego wzorca. Nie wiesz, jak sprawdzić swoje szanse w sporze przeciwko bankowi? Pomoc frankowiczom w Gliwicach to rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Regularnie śledzimy spory sądowe przeciwko bankom różnych marek i korzystamy z tych, które zasądzają świadczenia na rzecz frankowiczów. Niezależnie od tego, czy sądy orzekają unieważnienie czy odfrankowienie umowy kredytu, kredytobiorcy zyskują. Kancelaria frankowa w Gliwicach prowadzi sprawy frankowe nie od dziś. Dzięki temu jesteśmy odporni na manipulacje ze strony banku.

Coraz więcej instytucji finansowych oferuje ugody dla frankowiczów. Jest to spowodowane fatalnymi statystykami banków w zakresie postępowań sądowych. Instytucje finansowe obawiają się kosztów i liczą, że przystaniesz na ich propozycje. Te są jednak najczęściej niekorzystne i mają na celu jedynie pozbycie się problemu.

Z pomocą frankowiczom w Gliwicach możesz wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć zdecydowane działania, w tym przede wszystkim pozwać bank, nawet jeśli nie masz wiedzy ani doświadczenia w zakresie prawa i finansów. Nie jesteś pierwszym kredytobiorcą, który zastanawiał się, czy przejść tę drogę. Kancelaria frankowa w Gliwicach i jej realne wygrane w różnych sprawach udowadniają, że warto podjąć decyzję o skorzystaniu z pomocy specjalistów.

Odfrankowienie kredytu dzięki kancelarii frankowej w Gliwicach

Kancelaria frankowa w Gliwicach zapewnia kompleksową reprezentację w sprawie przeciwko bankowi. Pomożemy zarówno w zakresie wstępnej analizy postanowień umowy kredytu frankowego, jak i wesprzemy na każdym etapie działań formalnych. Co możesz zyskać dzięki pomocy kancelarii dla frankowiczów w Gliwicach?

Pierwsze z rozstrzygnięć, które może orzec sąd, to unieważnienie umowy kredytu frankowego. W tej sytuacji strony są zobowiązane do zwrotu na swoją rzecz wszystkiego, co świadczyły sobie wzajemnie w wykonaniu umowy. Twoje wpłaty na rzecz banku były zdecydowanie wyższe niż kwota udostępnionego kredytu. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach może tym samym pomóc w uzyskaniu zwrotu nawet kilkuset tysięcy złotych.

Za każdym razem umieszczamy również w pozwie roszczenie alternatywne obejmujące żądanie odfrankowienia kredytu. Jeśli z pomocą kancelarii dla frankowiczów w Warszawie zyskasz takie rozstrzygnięcie, dojdzie do przeliczenia kredytu tak, jakby zobowiązanie od początku jego trwania było złotowe. Również w tym przypadku zyskasz więc zwrot kosztów wywołanych nieuczciwymi działaniami banku na przestrzeni lat.

Pomoc frankowiczom w Gliwicach na wielu płaszczyznach

Kancelaria frankowa w Gliwicach podejmuje działania na różnych płaszczyznach, aby zagwarantować swoim Klientom najwyższej jakości obsługę i większe szanse na końcowe zwycięstwo w postępowaniu przeciwko bankowi.

Sprawy frankowe są niezwykle złożone i obejmują różnego rodzaju problemy. Pomoc frankowiczom w Gliwicach uwzględnia je wszystkie. Za poglądami frankowiczów opowiada się coraz więcej składów orzekających, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Niedawny wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej znacznie poprawił sytuację kredytobiorców. Polskie sądy zyskały jasną możliwość dokonywania oceny, czy konkretne postanowienia umowy kredytu frankowego są abuzywne, a jeśli tak, to czy mimo ich usunięcia możliwe byłoby kontynuowanie wykonywania umowy. Orzeczenia różnych instancji coraz częściej obejmują unieważnienie zobowiązania.

Podstawą do tego rozstrzygnięcia są postanowienia niedozwolone (abuzywne), czyli zapisy umowy zawieranej z konsumentem, które nie zostały uzgodnione indywidualnie, a kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy. Kancelaria frankowa w Gliwicach dokonuje identyfikacji tych klauzul i podnosi co do nich zarzuty w postępowaniu sądowym. Te dotyczą m.in. sposobu ustalania kursu oraz zakresu zobowiązania.

Pomoc frankowiczom w Gliwicach skupia się również na analizie procesu zawierania umowy kredytu. Większość banków nie dopełniła swoich obowiązków w zakresie informacji o produkcie. Frankowicze byli zapewniani, że kredyt w CHF jest opłacalny i przyniesie im oszczędności. Jednocześnie musieli podpisać oświadczenie, że są świadomi ryzyka zmiany kursu. W rzeczywistości jednak nie rozumieli, jakie jest jego znaczenie.

Wszystkie podnoszone w ramach pomocy dla frankowiczów w Gliwicach zarzuty przybliżają kredytobiorcę do zakończenia jego sprawy.  Korzystając z pomocy kancelarii dla frankowiczów w Gliwicach, możesz uwolnić się od uciążliwego zobowiązania i poprawić swoją sytuację finansową.

Zalety współpracy z kancelarią frankową w Gliwicach

Kancelaria frankowa w Gliwicach to najlepsze rozwiązanie, jakie może wybrać każda osoba, która zaciągnęła zobowiązanie w CHF. Współpraca umożliwia przeprowadzenie pakietu działań przeciwko bankowi, które łącznie zwiększają szansę na uzyskanie zwrotu nienależnie pobranych środków.

Wybierając kancelarię dla frankowiczów w Gliwicach, nie musisz mieć wiedzy ani doświadczenia w sprawach frankowych. Wyspecjalizowani prawnicy załatwią wszystko za Ciebie. Z kancelarią dla frankowiczów w Gliwicach zrozumiesz, na jakiej podstawie możesz pozwać bank. Zagwarantujesz sobie również podniesienie wszystkich zarzutów, które będą dostępne w danej sprawie.

Kancelaria frankowa w Gliwicach codziennie mierzy się z kolejnymi stanami faktycznymi i prawnymi dotyczącymi postępowań frankowych. Dzięki temu jest na bieżąco z orzecznictwem i wie, jak poprowadzić Twoją sprawę skutecznie. Doradzimy najlepszą ścieżkę działania oraz będziemy przy Tobie przez cały czas trwania sporu z bankiem. Z kancelarią dla frankowiczów w Gliwicach masz pewność, że podejmowane czynności będą zgodne z aktualnymi trendami.

Uważaj na oferty osób, które nie mają doświadczenia w zakresie spraw frankowych. Kancelaria dla frankowiczów w Gliwicach może się pochwalić licznymi wygranymi sprawami zarówno w zakresie umów typowych, jak i tych mało popularnych. Nie ryzykuj również działania na własną rękę. Brak doświadczenia może sprawić, że nie podołasz w sporze z tak dużą instytucją, jaką jest bank. Z kancelarią frankową w Gliwicach zwiększasz swoje szanse na swój końcowy sukces.

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy
Nie jesteś na straconej pozycji. Daj nam zawalczyć o Twoje prawa i pozbyć się rażąco niekorzystnych dla Ciebie elementów umowy kredytowej. Nie musisz dłużej płacić za coś, co jest niezgodne z prawem.
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952