Kancelaria frankowa Piaseczno

Kancelaria frankowa w Piasecznie oferuje klientom profesjonalną pomoc prawną. Nad każdą sprawą pracuje zespół doświadczonych, zaangażowanych prawników, którzy dążą do tego, aby zapewnić jak największą pomoc osobą, które padły ofiarą nieuczciwych praktyk stosowanych przez banki. Niestety, na skutek tego typu praktyk wiele osób zmaga się obecnie z bardzo poważnymi problemami finansowymi. Dzięki pomocy kancelarii frankowej […]

Kancelaria frankowa w Piasecznie oferuje klientom profesjonalną pomoc prawną. Nad każdą sprawą pracuje zespół doświadczonych, zaangażowanych prawników, którzy dążą do tego, aby zapewnić jak największą pomoc osobą, które padły ofiarą nieuczciwych praktyk stosowanych przez banki. Niestety, na skutek tego typu praktyk wiele osób zmaga się obecnie z bardzo poważnymi problemami finansowymi.

Dzięki pomocy kancelarii frankowej z Piaseczna wielu kredytobiorców uzyskało korzystne rozstrzygnięcie w sprawie o odfrankowienie lub unieważnienie kredytu frankowego. Co istotne, liczba osób, które decydują się na walkę z bankiem, stale rośnie. Obecnie nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że banki są po stronie frankowiczów. Świadczy o tym fakt, że wyroki korzystne dla kredytobiorców zapadają w ponad 97 proc. spraw, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej instancji.

Zdecydowanie warto walczyć o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu. To szansa na odzyskanie poczucia finansowego bezpieczeństwa oraz na uwolnienie się od toksycznego kredytu. Decydując się na profesjonalne wsparcie kancelarii frankowej w Piasecznie, możesz liczyć na to, że Twój kredyt CHF już niebawem stanie się tylko wspomnieniem.

Pomoc frankowiczom w Piasecznie – jak przebiegają sprawy frankowe?

Kancelaria frankowa w Piasecznie oferuje pomoc prawną wszystkim kredytobiorcom, którym zależy na odfrankowieniu lub unieważnieniu kredytu. Wiele osób zwleka ze złożeniem pozwu przeciwko bankowi, z uwagi na obawę przed długim czasem oczekiwania na rozpatrzenie sprawy przez sąd. Okazuje się jednak, że polskie sądy coraz lepiej radzą sobie z takimi sprawami, a wyroki zapadają coraz szybciej. Zdarza się, że wyrok pojawia się już kilka miesięcy po złożeniu pozwu przez kredytobiorcę.

Oznacza to, że i w Twoim przypadku sprawa w sądzie wcale nie musi trwać długo. Kluczowe jest tutaj odpowiednie, rzetelne przygotowanie pozwu, a także przedstawienie przed sądem niezbitych dowodów na to, że bank zastosował nieuczciwe praktyki, które w rażący sposób godziły w interesy kredytobiorcy.

Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z sądem, często obawiają się postępowania. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy prawników z kancelarii frankowej w Piasecznie. Dzięki temu zyskasz wsparcie na każdym etapie. Na początku uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Prawnicy szczegółowo przeanalizują Twoją umowę kredytową, a następnie przygotują pozew, w którym wyszczególnione zostaną wszystkie klauzule abuzywne, pojawiające się w dokumencie.

Jeśli chodzi o kancelarię w Piasecznie, frankowicze nie mają wątpliwości co do tego, że to najlepsza pomoc prawna, jaką mogli uzyskać. Świadczy o tym ilość wygranych spraw oraz to, na ile sprawnie prawnicy radzą sobie w takim postępowaniach. Kancelaria frankowa Piaseczno to najlepszy wybór dla osób, którym zależy na wygranej w sprawie z nieuczciwym bankiem.

Niestety, brak prawniczego wsparcia w istotny sposób zmniejsza szanse na wygraną. Osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w sprawach sądowych, mogą mieć poważny problem z przygotowaniem pozwu czy z przedstawieniem odpowiednich dowodów podczas rozprawy. Nie warto ryzykować. Tym bardziej że banki również współpracują z całymi zespołami prawników, którzy mają bronić ich interesów. Pomoc kancelarii z Piaseczna może być więc niezbędna, i to od samego początku. Dzięki niej wyrok może być dla Ciebie jeszcze korzystniejszy, również jeśli chodzi o odzyskany w ramach unieważnienia umowy kapitał, do którego zwrotu bank zostanie zobowiązany.

Kancelaria dla frankowiczów w Piasecznie – jak wygląda współpraca?

Kancelaria frankowa w Piasecznie to pełne wsparcie dla wszystkich kredytobiorców, którzy w swoim czasie zdecydowali się na skorzystanie z oferty kredytu walutowego. Wiesz już, że warto skorzystać z pomocy prawników, ponieważ dzięki temu zwiększasz swoje szanse na wygraną z bankiem. Być może jednak zastanawiasz się nad tym, jak wygląda współpraca z kancelarią prawną?

Nic w tym dziwnego. Osoby, które nigdy wcześniej nie stanęły przed koniecznością skorzystania z pomocy prawnej, mogą czuć się nieco zagubione, zarówno jeśli chodzi o poszukiwanie dobrej kancelarii, jak i o to, jak wygląda współpraca z prawnikiem.

W kancelarii frankowej Piaseczno wszystkie warunki współpracy już od samego początku są jasne i przejrzyste. Wspólne działanie opiera się tutaj przede wszystkim na wzajemnych zaufaniu oraz na wspólnym dążeniu do celu, jakim bez wątpienia jest odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytu CHF.

Na samym początku czeka Cię rozmowa z jednym z prawników z kancelarii frankowej w Piasecznie. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania i wyjaśni, jak będą wyglądały poszczególne etapy postępowania. Następnie przystąpi do analizy Twojej umowy kredytowej, skupiając się na wszystkich zapisach, które nie są zgodne z prawem, czyli na tzw. klauzulach abuzywnych. Na tej podstawie prawnik określi, jakie są Twoje szanse na wygraną.

Po przygotowaniu i złożeniu pozwu będziemy oczekiwali na wyznaczenie terminu rozprawy. Być może okaże się, że wyrok zapadnie już po pierwszym posiedzeniu w sądzie. Jeśli jednak konieczna będzie kolejna rozprawa lub sprawa będzie rozpatrywana w sądzie drugiej instancji, także uzyskasz pełne wsparcie prawne.

Kancelaria frankowa Piaseczno zapewni Ci profesjonalną pomoc prawną w zakresie:

 • wnikliwej analizy umowy kredytowej,
 • opracowania planu działania, który doprowadzi do wygranej,
 • przygotowania pozwu,
 • ewentualnej mediacji z bankiem,
 • sporządzenia wezwania do zapłaty,
 • pełnej reprezentacji na każdym etapie postępowania w sądzie,
 • przeprowadzenia postępowania egzekucyjnego,
 • reprezentacji także w przypadku postępowania w drugiej instancji.

Pomoc frankowiczom w Piasecznie – na co możesz liczyć?

Kancelaria frankowa w Piasecznie to przede wszystkim zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w udzielaniu pomocy prawnej kredytobiorcom frankowym. Co istotne, kancelaria zajmuje się wyłącznie sprawami związanymi z kredytami frankowymi. Dla klientów jest to gwarancja pełnego zaangażowania, a także dużej wiedzy i doświadczenia. Kancelaria frankowa to o wiele lepszy wybór niż kancelarie, które zajmują się wszystkimi możliwymi sprawami, bez konkretnej specjalizacji.

Na co możesz liczyć, decydując się na skorzystanie z pomocy frankowiczom w Piasecznie? Jako kredytobiorca frankowy najlepiej wiesz, jakie techniki i sztuczki stosowały banki, chcąc zachęcić klientów do zaciągania kredytów w walucie CHF. Kredyt taki miał być wyjątkowo tani i korzystny – i początkowo rzeczywiście tak było. Z czasem jednak okazało się, że kredyt taki wcale nie jest korzystny. Wręcz przeciwnie – to bardzo niebezpieczny i toksyczny produkt bankowy, który w drastyczny sposób wpłynął na sytuację finansową tysięcy Polaków.

Właśnie dlatego dbamy o to, abyś mógł liczyć przede wszystkim na unieważnienie takiego kredytu. To właśnie unieważnienie w większości przypadków jest rozwiązaniem najkorzystniejszym dla kredytobiorców. Najczęściej pozwala ono na odzyskanie sporej części kapitału, który został wpłacony do banku w ramach wysokich comiesięcznych rat. Jeśli spłaciłeś już o wiele wyższą kwotę niż ta, którą pożyczyłeś, prawdopodobieństwo, że unieważnienie będzie dla Ciebie korzystne, jest bardzo wysokie. W niektórych przypadkach udaje się odzyskać nawet kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych.

Kancelaria frankowa w Piasecznie zawsze uwzględnia rozwiązania, które będą najlepsze w konkretnym przypadku. Nie działamy szablonowo. Wręcz przeciwnie – podstawą zawsze jest dla nas indywidualny plan działania, którego celem jest uzyskanie jak najlepszych rezultatów, i to w możliwie krótkim czasie. Nic dziwnego, że w ostatnich latach tak wiele osób zdecydowało się na skorzystanie z pomocy frankowiczom w Piasecznie – i to z pełnym sukcesem!

Pozwy sądowe – jak kancelaria frankowa w Piasecznie pomaga w wygrywaniu sporów z bankiem?

Kancelaria frankowa w Piasecznie to przede wszystkim o wiele większa szansa na wygranie sprawy w sądzie oraz na uzyskanie możliwie najkorzystniejszego wyroku. Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Sądy są po stronie frankowiczów, ponieważ w ponad 97 proc. spraw orzekają na korzyść kredytobiorców. Większość wyroków dotyczy unieważnienia umów frankowych, oczywiście na podstawie wystąpienia w nich klauzul niedozwolonych.

Zastanawiasz się nad tym, jakie są Twoje szanse na wygranie sprawy przeciwko bankowi? Nie mamy wątpliwości co do tego, że są ogromne! Klauzule abuzywne, które są podstawą do unieważnienia umowy, były stosowane przez większość banków, szczególnie w okresie największej popularności kredytów CHF.

Prawnicy z kancelarii frankowej w Piasecznie sprawdzą, czy i w Twoim przypadku pojawiły się takie zapisy – a jeśli tak, możemy wziąć się do dzieła, aby jak najszybciej unieważnić Twój kredyt! Dzięki temu już niebawem odzyskasz poczucie finansowego bezpieczeństwa, a stale rosnące raty staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Postaw na profesjonalną pomoc frankowiczom w Piasecznie.

Szansa na wygranie sprawy sądowej dzięki kancelarii frankowej w Piasecznie jest ogromna!

Kancelaria frankowa w Piasecznie oferuje pełne wsparcie dla osób, które w swoim czasie zdecydowały się na niekorzystny kredyt frankowy. Być może zastanawiasz się, czym dokładnie są klauzule abuzywne, które mają pozwolić na unieważnienie Twojej umowy kredytu? Otóż są to wszystkie zapisy, które są niezgodne z prawem i które w rażący sposób godzą w interesy konsumentów, w tym przypadku kredytobiorców. Mogą to być zapisy dotyczące dodatkowych opłat, sposobu naliczania miesięcznych rat czy braku możliwości negocjacji.

Nie da się ukryć, że na kredytobiorców, którzy decydują się na złożenie pozwu przeciwko bankowi w sprawie związanej z kredytem walutowym, czyha wiele pułapek. Każdy bank współpracuje z zespołem prawników, którzy mają udowodnić, że nie ma podstaw do odfrankowienia lub unieważnienia umowy. Co więcej, niejednokrotnie celem jest maksymalne przedłużanie całego postępowania, tak aby bank jak najpóźniej mógł zwrócić kredytobiorcy niesłusznie pobrane pieniądze.

Na szczęście sądy są całkowicie odporne na tego typu wątpliwe praktyki. Świadczy o tym fakt, że nadal w ogromnej większości sędziowie decydują o unieważnieniu umowy. Z pewnością jednak warto skorzystać z pomocy frankowiczom w Piasecznie. Dzięki temu zyskasz pełne wsparcie w walce z bankiem, przede wszystkim z prawnikami, którzy będą udowadniać, że Twój pozew nie jest podstawą do unieważnienia umowy.

Co istotne, nasi prawnicy mają niezwykle szerokie doświadczenie, zarówno w sprawach o odfrankowienie, jak i unieważnienie kredytów walutowych. W ostatnich latach prowadziliśmy wiele spraw, również takich, które były bardzo złożone i skomplikowane. Całe szczęście, dzisiaj – dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu – nasi klienci nie muszą już martwić się ratami kredytu frankowego. Dla nas to ogromna satysfakcja – nie tylko z wygranej, ale też z szansy na ukrócenie nieuczciwych praktyk stosowanych przez polskie banki.

Kancelaria frankowa Piaseczno to przede wszystkim wsparcie na każdym etapie postępowania. Nie musisz martwić się o przebieg sprawy, choć nie ma wątpliwości co do tego, że złożenie pozwu przeciwko bankowi jest niezwykle stresujące. Na szczęście Twoje szanse na wygraną są ogromne, niezależnie od tego, na zastosowanie jakich technik zdecyduje się bank. W końcu prawo jest po Twojej stronie!

Odfrankowienie kredytu dzięki pomocy kancelarii frankowej w Piasecznie

Kancelaria frankowa w Piasecznie od lat zajmuje się sprawami związanymi z odfrankowieniem kredytu. Choć w większości przypadków bardziej korzystnych rozwiązaniem jest unieważnieniem kredytu, zdarzają się sytuacje, kiedy lepiej zdecydować się na odfrankowienie.

Dotyczy to przede wszystkim tych kredytobiorców, którzy spłacili dopiero część kredytu. W przypadku unieważnienia obydwie strony zobowiązane są do zwrotu uzyskanych środków, co w przypadku niespłacenia sporej części zobowiązania może być niekorzystne. W takiej sytuacji o wiele lepszym wyjściem może być odfrankowienie.

Na czym polega odfrankowienie kredytu? Otóż jest to swego rodzaju wsteczne przekształcenie go w kredyt złotówkowy, dzięki czemu dalsza spłata odbywa się na bardziej korzystnych warunkach. Pozwala to na ustabilizowanie sytuacji finansowej kredytobiorcy.

W naszej kancelarii w Piasecznie frankowicze mogą liczyć na pełne wsparcie w sprawach o odfrankowienie kredytu. W każdym przypadku jednak najważniejsza jest dokładna analiza umowy kredytowej i sytuacji kredytobiorcy. Na tej podstawie możliwe będzie określenie, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne w danym przypadku.

Kompleksowa pomoc frankowiczom w Piasecznie

Kancelaria frankowa w Piasecznie oferuje kompleksowe wsparcie dla wszystkich osób, które chcą raz na zawsze uwolnić się od kredytu frankowego. W każdym przypadku stosowane przez nas rozwiązania są dopasowane do obowiązującej sytuacji prawnej oraz do stanu faktycznego, dzięki czemu odznaczają się one największą skutecznością.

Wnikliwa analiza umowy kredytowej w połączeniu z dostosowanym do konkretnej sytuacji planem działania to najlepszy sposób na to, aby kredyt frankowy jak najszybciej został unieważniony. Im wcześniej zaczniesz działać, tym szybciej zapadnie wyrok sądu!

Od kilku lat kolejni kredytobiorcy uzyskują korzystne wyroki w swoich sprawach. Właśnie dlatego warto jak najszybciej zdecydować się na złożenie pozwu – właśnie teraz jest na to najlepszy moment. Świadczą o tym nie tylko wyroki w polskich sądach, ale też kolejne wyroki TSUE. Jasno pokazują one, że Trybunał jest po stronie frankowiczów oraz że w Unii Europejskiej nie ma miejsca na to, aby tak duże instytucje finansowe, jak banki, mogły stosować praktyki, które godzą w interesy kredytobiorców.

Jednym z takich wyroków może być orzeczenie TSUE z dnia 15 czerwca 2023 roku. Na wyrok ten z niecierpliwością czekali zarówno frankowicze, jak i banki. Kwestia, która była rozpatrywana, dotyczyła opłaty za korzystanie z kapitału. Kredytobiorcy mieliby być zobowiązani do zapłaty bankowi właśnie za to, że mogli korzystać z kapitału. Na szczęście TSUE jasno określił, że nie ma szansy na to, aby banki mogły ubiegać się o taką opłatę. Kredytobiorcy mogą więc czuć się bezpieczni. Jednocześnie banki po raz kolejny musiały pogodzić się ze sporą stratą finansową.

Inne wyroki Trybunału także były korzystne dla frankowiczów. Właśnie dlatego nasza kancelaria, oferująca pomoc frankowiczom w Piasecznie, z ogromnym optymizmem podchodzi do każdej kolejnej sprawy. Sądy są po stronie kredytobiorców, a przy tym orzekają coraz sprawniej. Właśnie dlatego właśnie teraz jest najlepszy moment na złożenie pozwu przeciwko bankowi, oczywiście z pomocą kancelarii frankowej Piaseczno.

Największe zalety współpracy z kancelarią frankową w Piasecznie

Kancelaria frankowa w Piasecznie stawia przede wszystkim na jasne, korzystne warunki współpracy. W każdym przypadku współpraca naszym prawników z kredytobiorcami opiera się na wzajemnym zaufaniu oraz na dążeniu do wspólnego celu. Opinie kredytobiorców, którzy zdecydowali się na współpracę z kancelarią frankową Piaseczno, są bardzo pozytywne – przede wszystkim dzięki licznym sukcesom, odniesionym przez naszych prawników.

Wśród największych zalet, wynikających ze współpracy z kancelarią frankową w Piasecznie, wymienić można:

 • jasne i przejrzyste warunki współpracy,
 • sprawny kontakt i możliwość uzyskania szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania,
 • zespół doświadczonych prawników, którzy z ogromną energią i entuzjazmem angażują się w każdą prowadzoną sprawę,
 • wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, a także znajomość niuansów związanych z rozpatrywanymi w polskich sądach sprawami frankowymi,
 • przygotowanie pozwu sądowego, który uwzględnia wszystkie klauzule abuzywne i inne nieprawidłowości, pojawiające się w danej umowie frankowej,
 • wsparcie na każdym etapie postępowania i reprezentację podczas każdej sprawy sądowej.

Nasza kancelaria frankowa w Piasecznie stawia przede wszystkim na twarde podstawy merytoryczne w każdym prowadzonym postępowaniu. W sprawach związanych z kredytami walutowymi nie ma miejsca na niejasności czy na pomijanie istotnych elementów umowy kredytowej. Co ważne, nie musisz obawiać się, że cała sprawa będzie dla Ciebie skomplikowana i niezrozumiała. Nasi prawnicy zadbają o to, aby każdy etap był dla Ciebie jasny. W każdej chwili może zadać pytania, na które nasi prawnicy odpowiedzą najlepiej, jak potrafią.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii frankowej w Piasecznie. Zwiększ swoje szanse na wygraną z bankiem i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Już podczas pierwszej rozmowy uzyskasz odpowiedzi na wiele ze swoich pytań, a po analizie Twojej umowy kredytowej określimy, jakie są Twoje szanse na wygraną. Nie warto zwlekać – im wcześniej weźmiemy się do pracy, tym szybciej możesz doczekać się korzystnego wyroku sądowego w swojej sprawie!

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy
Nie jesteś na straconej pozycji. Daj nam zawalczyć o Twoje prawa i pozbyć się rażąco niekorzystnych dla Ciebie elementów umowy kredytowej. Nie musisz dłużej płacić za coś, co jest niezgodne z prawem.
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952