Sankcja kredytu darmowego – warto z niej skorzystać

Masz wrażenie, że Twoja umowa kredytowa nie zawiera wszystkich niezbędnych informacji? Już teraz skorzystaj z naszej pomocy i dowiedz się, czy masz szanse na darmowy kredyt. Dzięki sankcji kredytu darmowego możesz obniżyć koszty zobowiązania do zera.

Analizę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych!
Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną
Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy prawnej, jeżeli…

 • Jakiś czas temu zdecydowałeś się na kredyt lub pożyczkę, jednak wydaje Ci się, że bank lub firma pożyczkowa nie dopełniły wszystkich wymogów formalnych?
 • Nie wiesz, co możesz zrobić, aby skorzystać z sankcji kredytu darmowego?
 • Zależy Ci na tym, aby koszty Twojego zobowiązania finansowego jak najszybciej zostały obniżone do zera?
Darmowa analiza umowy
adwokaci z kancelarii frankowej

Kancelaria Grabek & Karolczyk

W jakim sposób świadczymy naszą pomoc? Nasz zespół adwokatów i radców prawnych służy wiedzą i wparciem prawnym kredytobiorcom decydującym się na podjęcia walki z bankami.

Darmowa analiza umowy
Pomagamy też kredytobiorcom innych walut. EURO, USD i inne

Zakres oferty

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie konsumenckim i kredytach bankowych. Wskażemy, jakie kroki najlepiej podjąć w Twojej sprawie. Jeśli myślisz, że znajdujesz się na straconej pozycji – jesteś w błędzie. Wielu Polaków z różnych regionów kraju zdecydowało się na walkę z bankiem i wygrało!

Rzetelna analiza umowy kredytowej
Opracowanie planu działania
Przygotowanie pozwu
Reprezentacja w toku procesu
Żądanie zasądzenia kosztów procesu
Dochodzenie zwrotu nieuczciwie pobranych środków

Co sprawia, że coraz więcej osób odwołuje się do sankcji kredytu darmowego?

Choć sankcja kredytu darmowego jest stosunkowo nowym rozwiązaniem prawnym, coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z możliwości, jakie daje. Jest to bowiem sposób na ochronę konsumentów przed nieuczciwymi praktykami, stosowanymi przez banki oraz firmy pożyczkowe. Niestety, wiele firm i instytucji nadal umieszcza w umowie różnego typu niedozwolone zapisy lub zaniedbuje swój obowiązek informacyjny wobec klienta. Na szczęście konsumenci nie muszą się na to godzić. Mają oni bowiem do dyspozycji potężne narzędzie, jakim jest właśnie sankcja kredytu darmowego. 

Odwołanie się do sankcji kredytu darmowego pozwala na obniżenie kosztów zobowiązania do zera. Oznacza to, że konsument – jeśli odwołanie się do sankcji zostanie uznane za zasadne – będzie musiał zwrócić tylko tę kwotę którą pożyczył, bez dodatkowych prowizji i odsetek. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z takiej możliwości.

Jednocześnie jest to sposób na sprzeciwienie się nieuczciwym praktykom przy udzielaniu kredytów i pożyczek. Każdy konsument, który chce skorzystać z usług banku, liczy na uczciwość i rzetelność. To jeszcze jeden powód, dla którego nie warto rezygnować z odwołania się do sankcji kredytu darmowego.

Darmowa analiza umowy

Skorzystaj z darmowej analizy umowy

Dlaczego pomoc prawna przy sankcji kredytu darmowego jest niezbędna?

Odciążenie hipotek
Wstrzymanie płatności rat
Zniwelowanie stresu związanego z posiadaniem ogromnego, nieprzewidywalnego zobowiązania finansowego.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy w przypadku odwoływania się do sankcji kredytu darmowego należy zdecydować się na skorzystanie z pomocy prawnej, Odpowiedź jest twierdząca. Większość banków i firm pożyczkowych robi wszystko, aby uniknąć utraty swojego dochodu. Samodzielna walka z bankiem może być trudna i stresująca, dlatego właśnie warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja umowa kredytu lub pożyczki została skonstruowana zgodnie z przepisami, skontaktuj się z nami. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umową i odpowiemy na Twoje pytanie o to, czy masz podstawy do odwoływania się do sankcji kredytu darmowego. Jeśli okaże się, że tak, zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Być może w ten prosty sposób już niebawem będziesz cieszyć się darmowym kredytem.

Etapy współpracy

1
Bezpłatna analiza umowy
2
Oszacowanie korzyści
3
Złożenie pozwu
4
Reprezentacja w sądzie
5
Rozliczenie z bankiem

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy

W walce z bankiem potrzebujesz profesjonalnego wsparcia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci osiągnąć sukces.

U nas analiza treści umowy kredytowej jest zawsze bezpłatna. Wskażemy sugerowany plan działania i pokażemy, dlaczego warto nam zaufać.

Etapy współpracy:

 1. Bezpłatna analiza umowy
 2. Oszacowanie korzyści
 3. Złożenie pozwu
 4. Reprezentacja w sądzie
 5. Rozliczenie z bankiem
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952

Sankcja kredytu darmowego

Jakiś czas temu zdecydowałeś się na kredyt lub pożyczkę, jednak masz wrażenie, że umowa nie spełnia wszystkich wymogów formalnych? Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku istnieje możliwość odwołania się do sankcji kredytu darmowego? Sprawdź, czy masz szansę na darmowy kredyt. Wystarczy, że powierzysz nam analizę swojej umowy kredytu lub pożyczki, a my zajmiemy się resztą! 

Na czym polega sankcja kredytu darmowego? 

Sankcja kredytu darmowego to rozwiązanie, które pojawiło się w Polsce stosunkowo niedawno. Jest ona regulowana przez art. 45 Ustawy o kredycie konsumenckim. Zgodnie z informacjami, które można znaleźć w ustawie, w przypadku niedopełnienia obowiązków ustawowych przez kredytodawcę, kredytobiorca może odwołać się do sankcji kredytu darmowego. Mowa tu o różnego typu niedopatrzeniach, nieprawidłowych zapisach, a nawet o niedostarczeniu klientowi odpowiednich dokumentów. 

Podstawową korzyścią wynikającą ze skorzystania z sankcji kredytu darmowego jest możliwość spłacenia wyłącznie pożyczonej kwoty – bez żadnych kosztów dodatkowych. To doskonały sposób na oszczędności. 

Jakie warunki musisz spełnić, aby cieszyć się darmowym kredytem?

Aby możliwe było skorzystanie z możliwości, jakie daje sankcja kredytu darmowego, należy spełnić kilka warunków:

 • kwota kredytu lub pożyczki nie może przekraczać 255 500 PLN, 
 • data zawarcia umowy kredytowej nie może być wcześniejsza niż 17 grudnia 2014 roku, 
 • sankcja dotyczy wyłącznie kredytów gotówkowych, 
 • w przypadku spłaty zobowiązania w całości, do sankcji można odwołać się w ciągu 11 miesięcy od spłacenia ostatniej raty. 

Jeśli spełniasz powyższe warunki, a przy tym masz wrażenie, że kredytodawca nie dopełnił wszystkich swoich obowiązków, koniecznie skontaktuj się z nami! 

Czas na ukrócenie nieuczciwych praktyk finansowych!

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z rozwiązania, jakim jest odwołanie się do sankcji kredytu darmowego. Nic w tym dziwnego! Sankcja kredytu darmowego to nie tylko szansa na spore oszczędności. Przede wszystkim jest to potężne narzędzie w rękach kredytobiorców, dzięki któremu nieuczciwe praktyki stosowane przez banki i firmy pożyczkowe mogą zostać ukrócone raz na zawsze! 

Kredytobiorcy w Polsce są coraz bardziej świadomi przysługujących im praw, co jest świetną wiadomością. Godzenie się na różnego typu niezgodne z prawem praktyki nigdy nie jest dobrym pomysłem. Mowa tu między innymi o pozaodsetkowych kosztach kredytu, które są wyższe niż określa to ustawa, a także o niedopełnianiu przez instytucje finansowe swoich obowiązków informacyjnych względem konsumentów. 

Kiedy warto skorzystać z pomocy prawnej?

Samodzielne odwoływanie się do sankcji kredytu darmowego nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego nie warto decydować się na taki krok. Dlaczego? Zarówno banki, jak i różnego typu firmy pożyczkowe czy inne instytucje finansowe, niechętnie godzą się na darmowe kredyty. Nic w tym dziwnego – z powodu sankcji kredytu darmowego mogą one stracić cały swój zysk. 

W praktyce więc tego typu wnioski często bywają odrzucane. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Doświadczony prawnik zadba o prawidłowe przygotowanie i uargumentowanie wniosku, co przełoży się na o wiele większe szanse na uzyskanie darmowego kredytu. 

Z pomocy prawnej warto skorzystać już na samym początku – kiedy tylko pojawią się u Ciebie wątpliwości co do tego, czy Twoja umowa kredytu została sformułowana w prawidłowy sposób i jest w pełni zgodna z ustawą. Czasem brak jednej informacji w umowie może być podstawą do skorzystania z sankcji kredytu darmowego. Nie warto rezygnować z tego rozwiązania – niezależnie od tego, jak wysoka jest kwota Twojego zobowiązania finansowego. 

Na jakie wsparcie ze strony naszej Kancelarii możesz liczyć?

Zastanawiasz się, jaką pomoc możemy Ci zaoferować? Zagwarantujemy Ci pełne wsparcie prawne na każdym etapie – od analizy umowy kredytu i pożyczki, poprzez złożenie stosownego odwołania, aż po negocjowanie warunków sankcji. Zrobimy wszystko, abyś mógł odzyskać należne Ci pieniądze. 

Co ważne, posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, co również przekłada się na zwiększenie Twoich szans na uzyskanie darmowego kredytu. Pomyśl, ile możesz zaoszczędzić, mając możliwość spłacenia wyłącznie takiej kwoty, jaką pożyczyłeś. W niektórych przypadkach naszym klientom udaje się zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! 

Zwiększ swoje szanse na darmowy kredyt! 

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i dowiedz się, jakie masz szanse na darmowy kredyt. Zaczniemy od dokładnej analizy Twojej umowy kredytowej, a następnie określimy, czy możesz odwołać się do sankcji kredytu darmowego. Co więcej, postaramy się oszacować, na jakie oszczędności możesz liczyć. 

Nie warto czekać zbyt długo. Właśnie teraz jest najlepszy moment na to, aby zacząć walczyć o swoje prawa. Odwołanie się do sankcji kredytu darmowego to rozwiązanie korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i prawnym. Przekonaj się, czy i w Twoim przypadku możliwe jest skorzystanie z możliwości, jakie daje sankcja kredytu darmowego.