Kancelaria frankowa Żyrardów

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to miejsce, w którym wszyscy kredytobiorcy mogą otrzymać profesjonalną pomoc prawną. Zespół doświadczonych prawników od lata pomaga osobom, które w okresie szczytowej popularności kredytów frankowych zdecydowały się na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Niestety, dzisiaj wiemy, że to toksyczny produkt bankowy, który odbiera poczucie finansowego bezpieczeństwa – między innymi z powodu tego, że […]

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to miejsce, w którym wszyscy kredytobiorcy mogą otrzymać profesjonalną pomoc prawną. Zespół doświadczonych prawników od lata pomaga osobom, które w okresie szczytowej popularności kredytów frankowych zdecydowały się na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Niestety, dzisiaj wiemy, że to toksyczny produkt bankowy, który odbiera poczucie finansowego bezpieczeństwa – między innymi z powodu tego, że raty stale rosną, przez co zwiększa się łączna kwota do spłaty. Właśnie dlatego warto zdecydować się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. Dzięki wsparciu kancelarii frankowej w Żyrardowie zwiększasz swoje szanse na wygraną z bankiem!

Unieważnienie lub odfrankowienie kredytu CHF to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich kredytobiorców. Korzystając z pomocy frankowiczom w Żyrardowie możesz liczyć nie tylko na profesjonalne wsparcie, ale też na to, że już niebawem Twój kredyt frankowy stanie się tylko wspomnieniem.

Pomoc frankowiczom w Żyrardowie – jak wyglądają sprawy frankowe?

Kancelaria frankowa w Żyrardowie nie bez powodu cieszy się dużym zaufaniem kredytobiorców. Od lat pomagamy frankowiczom, którzy nie chcą godzić się na dalszą spłatę kredytu frankowego i dążą do jego unieważnienia. Warto wiedzieć, że dzięki pomocy prawnej szanse na wygraną rosną. Właśnie dlatego skorzystanie ze wsparcie prawników jest najlepszym rozwiązaniem, na jakie mogą zdecydować się kredytobiorcy.

Wielu kredytobiorców zwleka ze złożeniem pozwu przeciwko bankowi. Powodem może być między innymi obawa przed długim czasem oczekiwania na rozprawę lub przed tym, że całe postępowanie będzie bardzo skomplikowane. Z pewnością warto wiedzieć, że obecnie ponad 97 proc. spraw kończy się wygraną frankowiczów, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej instancji. Jest to dobry argument przemawiający za tym, że warto zdecydować się na złożenie pozwu – i to jak najszybciej.

Zastanawiasz się, jak wygląda sprawa frankowa? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kancelaria frankowa w Żyrardowie oferuje pełne wsparcie na każdym etapie – od pierwszej rozmowy, aż po zakończenie całego postępowania. Nie musisz więc martwić się przygotowaniem pozwu, rozprawą czy formalnościami.

Jak potwierdzają frankowicze z Żyrardowa, kancelaria frankowa powinna mieć nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też wiele sukcesów w sprawach frankowych. Nasza kancelaria od lat zajmuje się takimi sprawami – dzisiaj możemy poszczycić się licznymi wygranymi, a wielu naszych klientów raz na zawsze uwolniło się od kredytu frankowego.

Kancelaria frankowa z Żyrardowa, specjalizująca się w sprawach frankowych, to najlepszy wybór. Nie warto decydować się na korzystanie z usług kancelarii, które nie specjalizują się w żadnej dziedzinie prawa i zajmują się niemal każdym rodzajem sprawy. Prawnicy tacy mogą nie mieć odpowiedniego doświadczenia i kompetencji w sprawach frankowych. Pomoc prawników, którzy od lat zajmują się wyłącznie kredytami CHF, znacząco zwiększa szansę na wygraną w sądzie.

Kancelaria dla frankowiczów w Żyrardowie – jak wygląda współpraca?

Kancelaria frankowa w Żyrardowie oferuje jasne i przejrzyste warunki współpracy. Nie musisz obawiać się tego, że umowa będzie dla Ciebie niezrozumiała lub że w międzyczasie pojawią się dodatkowe koszty, o których nie poinformowano Cię wcześniej. W naszej kancelarii frankowej w Żyrardowie współpraca z kredytobiorcami opiera się na wzajemnym zaufaniu oraz na dążeniu do wspólnego celu, jakim jest wygrana z bankiem.

Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie może wyglądać współpraca z kancelarią frankową w Żyrardowie? Pierwszym etapem jest rozmowa z jednym z naszych prawników. Podczas konsultacji uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, a także dowiesz się, jak będą wyglądały poszczególne etapy postępowania. Nasz prawnik dokładnie przeanalizuje Twoją umowę kredytową i określi, czy istnieją podstawy do złożenia pozwu przeciwko bankowi.

Jeśli okaże się, że tak, nasz zespół przygotuje pozew, który następnie zostanie złożony w sądzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, co powinien zawierać pozew, aby zwiększyć szansę na wygraną. Następnie pozostanie już tylko oczekiwanie na to, aż zostanie wyznaczony termin rozprawy.

W trakcie rozprawy w sądzie będzie Cię reprezentować. Nie musisz więc o nic się martwić – prawnicy z kancelarii frankowej z Żyrardowa zadbają o wszystkie. Prawdopodobnie bank również będzie korzystał z pomocy prawników, jednak pamiętaj, że prawo jest po Twojej stronie. Sądy również.

Jaką pomoc zapewniają prawnicy z kancelarii frankowej w Żyrardowie?

 • Wnikliwa analiza umowy kredytu frankowego,
 • określenie, czy jest podstawa do składania pozwu,
 • określenie szans na wygraną – a te są naprawdę spore,
 • stworzenie strategii postępowania,
 • przygotowanie pozwu,
 • reprezentacja w sądzie,
 • stały kontakt i pełne wsparcie na każdym etapie,
 • pomoc prawna również w przypadku apelacji banku.

Jak widzisz, nasi prawnicy zapewniają pełne wsparcie. Możesz mieć pewność, że w każdej chwili uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, dzięki czemu każdy etap postępowania sądowego będzie dla Ciebie w pełni zrozumiały. To ważne, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z sądami.

Wsparcie w walce z bankiem – jak działa pomoc frankowiczom kancelarii w Żyrardowie?

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to miejsce, w którym każdy kredytobiorca otrzyma dokładnie taką pomoc prawną, jakiej potrzebuje. Nie działamy na podstawie schematów. W przypadku każdej nowej sprawy przygotowujemy indywidualny plan działania, który pozwoli na uzyskanie najlepszych rezultatów. Możesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmują się najlepsi specjaliści!

W czasie największej popularności kredytów frankowych banki bez żadnych oporów wykorzystywały niewiedzę kredytobiorców. Wydawało się, że kredyt CHF jest bardzo korzystny i to najlepszy sposób na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Szybko jednak okazało się, że kredyt ten wcale nie jest korzystny. Wręcz przeciwnie – kiedy raty zaczęły rosnąć, wzrastała też łączna kwota do spłaty, przez co kredytobiorcy wcale nie zbliżali się do celu, jakim była spłata kredytu.

Na szczęście dzisiaj kredytobiorcy mogą dochodzić swoich praw, a nieuczciwe banki są na straconej pozycji. Szanse na to, że kredyt zostanie unieważniony lub odfrankowiony, są ogromne. Właśnie dlatego warto zdecydować się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. To szansa na uwolnienie się od kredytu CHF, a także na odzyskanie części wpłaconego do banku kapitału.

Kancelaria frankowa w Żyrardowie oferuje profesjonalną pomoc prawną wszystkim kredytobiorcom. Prawnicy zadbają o to, aby zwiększyć szanse na unieważnienie kredytu lub na jego odfrankowienie – w zależności od tego, które rozwiązanie będzie korzystniejsze w danym przypadku. Dodatkowo dowiesz się, czym możesz złożyć wniosek o zabezpieczenie roszczeń. Jeśli sąd przychyli się do takiego wniosku, nie będziesz musiał spłacać rat podczas trwania postępowania.

Nie ma wątpliwości co do tego, że warto skorzystać z pomocy kancelarii frankowej z Żyrardowa. Prawnicy z kancelarii od wielu lat pomagają kredytobiorcom frankowym, i to z doskonałymi rezultatami. Dołącz do grona osób, które uwolniły się od kredytu frankowego i ciesz się poczuciem finansowego bezpieczeństwa – bez obaw o to, o ile wzrosną raty kredytu w kolejnych miesiącach czy latach.

Pozwy sądowe – jak kancelaria frankowa w Żyrardowie pomaga w wygrywaniu sporów?

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to najlepsze wsparcie w walce z bankiem. Nadal zastanawiasz się nad tym, czy warto złożyć pozew o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu? Nie masz pewności, czy poradzisz sobie podczas sprawy w sądzie? Nie musisz się martwić – prawnicy zapewnią Ci pełne wsparcie.

Pamiętaj, że decyzja o złożeniu pozwu przeciwko bankowi zawsze musi być poprzedzona bardzo dokładną analizą umowy kredytowej. Tylko na tej podstawie można określić, czy istnieją przesłanki do złożenia pozwu oraz jakie są szanse na wygraną.

Pomoc frankowiczom w Żyrardowie to przede wszystkim szansa na to, aby raz na zawsze uwolnić się od kredytu frankowego. W każdym przypadku sposób działania dopasowany jest do sytuacji konkretnego kredytobiorcy. Nie ma wątpliwości co do tego, że sądy są po stronie frankowiczów. Świadczy o tym fakt, że w większości spraw orzekają one na korzyść kredytobiorców.

Co więcej, prawnicy, którzy walczą o interes banków, stosują różnego typu techniki, takie jak przedłużanie postępowania w sądzie czy składanie apelacji, nawet jeśli dowody jednoznacznie świadczą o winie banku. Na szczęście polscy sędziowie są coraz bardziej odporni na takie działania, co jest kolejną dobrą wiadomością dla frankowiczów.

Jeśli szukasz pomocy frankowiczom w Żyrardowie, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Dowiesz się, jakie masz szanse na wygraną i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Zwiększ swoje szanse na wygraną dzięki pomocy kancelarii frankowej w Żyrardowie

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z profesjonalnej usługi prawnej, która pozwoli rzetelnie ocenić umowę kredytu frankowego. Obecnie kancelaria z Żyrardowa może pochwalić się licznymi sukcesami w dziedzinie sporów związanymi z kredytami frankowymi, co umożliwiło wielu osobom uwolnienie się od toksycznego zobowiązania.

Niestety, osoby decydujące się na walkę z bankami w sprawach dotyczących kredytów frankowych, muszą uważać na liczne pułapki. Właśnie dlatego warto zrozumieć, czym dokładnie są klauzule abuzywne. Z terminem tym z pewnością spotkała się większość frankowiczów, jednak nie dla każdego jest on zrozumiały.

Klauzule te to wszelkie postanowienia w umowach, które są nielegalne i w istotny sposób naruszają prawa kredytobiorców. Przykłady takich klauzul obejmują zapisy, które wyłączają bank z odpowiedzialności w przypadku szkody wyrządzonej kredytobiorcy lub uniemożliwiają negocjacje warunków kredytowania. Warto podkreślić, że istnieje wiele przykładów klauzul abuzywnych, co świadczy o ich rozpowszechnieniu w umowach kredytów frankowych. Co więcej, w okresie największej popularności kredytów frankowych większość banków stosowała tego typu zapisy.

Oczywiste jest, że unieważnienie umowy kredytu frankowego jest rozwiązaniem niekorzystnym dla banków. Banki tracą na tym swoje zyski, które miały być znaczące w przypadku kredytów w szwajcarskiej walucie. Jednocześnie często banki są zobligowane do zwrotu części spłaconych przez kredytobiorcę rat.

Jak to możliwe? W przypadku unieważnienia umowy kredytowej strony są zobowiązane do wzajemnego zwrotu otrzymanych środków. Często się okazuje, że kredytobiorca spłacił już znacznie więcej, niż otrzymał w ramach początkowej kwoty kredytu. Na skutek unieważnienia umowy kredytu frankowego, banki często muszą zwracać kredytobiorcom spore sumy, sięgające kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych.

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to Twoja szansa  na unieważnienie umowy kredytu frankowego i odzyskanie części spłaconego kapitału. Być może w Twoim przypadku okaże się, że bardziej korzystnym rozwiązaniem będzie odfrankowienie kredytu – w tym przypadku również otrzymasz pomoc dla frankowiczów w Żyrardowie. Warto zdecydować się na pomoc frankowiczom w Żyrardowie jak najszybciej, ponieważ dzięki temu prawnicy będą mogli rozpocząć działania już wkrótce.

Odfrankowienie kredytu dzięki pomocy kancelarii frankowej w Żyrardowie

Kancelaria frankowa w Żyrardowie oferuje również pełne wsparcie w sprawach o odfrankowienie kredytu. Choć w większości spraw sądy podejmują decyzję o unieważnieniu umów frankowych, zdarzają się sytuacje, kiedy to odfrankowienie jest korzystniejszym rozwiązaniem.

Odfrankowienie kredytu to wsteczne przekształcenie kredytu w kredyt złotówkowy. Oznacza to, że po wyroku sądy kredytobiorca jest zobowiązany do dalszej spłaty zobowiązania, jednak odbywa się ona na korzystniejszych warunkach. Kredyt bowiem traktowany jest tak, jakby od samego początku miał być spłacany w złotówkach. Nie ma tutaj ryzyka gwałtownego wzrostu rat, spowodowanego zmianami kursu franka szwajcarskiego.

Jeśli chodzi o odfrankowienie kredytu, rozwiązanie to jest korzystne szczególnie wtedy, kiedy kredytobiorca spłacił dopiero stosunkowo niewielką część kredytu. W przypadku unieważnienia być może byłby on zobowiązany do zwrócenia bankowi różnicy pomiędzy kwotą kredytu a spłaconą dotychczas kwotą. Jeśli chodzi o odfrankowienie, nie ma takiego ryzyka. Jak potwierdzają frankowicze z Żyrardowa, kancelaria powinna zacząć od szczegółowej analizy umowy kredytowej. Na tej podstawie można będzie orzec, które rozwiązanie jest korzystniejsze – odfrankowienie czy unieważnienie kredytu. W każdym przypadku pomoc kancelarii frankowej w Żyrardowie zwiększy szanse na wygraną w sądzie.

Pomoc frankowiczom w Żyrardowie – wsparcie na każdym etapie postępowania

Kancelaria frankowa w Żyrardowie to przede wszystkim zespół zaangażowanych w swoją pracę prawników, którzy na bieżąco śledzą zmieniają się przepisy. Dzięki temu są w stanie szybko reagować na zmiany prawa, dostosowując strategię działania w sprawach kredytów frankowych.

Warto wiedzieć, że sprawami frankowiczów zajmują się nie tylko polskie sądy. W sytuacji, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, w danej kwestii orzeka Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Jeśli śledzisz doniesienia medialne związane ze sprawami frankowymi, być może wiesz, że TSUE na ogół jest po stronie kredytobiorców.

Świadczą o tym kolejne wyroki Trybunału. Jednym z nich jest wyrok z czerwca 2023 roku, w związku z którym banki nie mają prawa do ubiegania się o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału. Kwestia ta budziła sporo wątpliwości, a kredytobiorcy obawiali się, że będą musieli ponosić duże opłaty na rzecz banków. Na szczęście decyzja TSUE nie pozostawiła wątpliwości – frankowicze nie mają się czego bać, ponieważ banki nie mają żadnych podstaw do ubiegania się o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału.

Pomoc frankowiczom w Żyrardowie obejmuje pełne wsparcie prawników na każdym etapie. Należy jednak mieć świadomość, że kluczowe znaczenie ma analiza umowy i prawidłowo przygotowany pozew, a także działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Właśnie dlatego prawnicy z naszej kancelarii śledzą wszystkie wyroki TSUE oraz to, co dzieje się w polskich sądach.

Odpowiednia strategia w istotny sposób zwiększa szanse na wygranie sporu z bankiem. Właśnie dlatego nasza kancelaria frankowa w Żyrardowie kładzie szczególny nacisk na to, aby pozew był dobrze skonstruowany, uzasadniony oraz dopracowany w każdym szczególe. Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć jak największe szanse na unieważnienie lub odfrankowienie kredytu, koniecznie postaw na profesjonalną pomoc frankowiczom w Żyrardowie.

Zalety współpracy z kancelarią frankową z Żyrardowa

Kancelaria frankowa z Żyrardowa to najlepszy wybór dla osób, które poszukują profesjonalnej pomocy prawnej i zależy im na tym, aby jak najszybciej wygrać sprawę o unieważnienie kredytu frankowego. Frankowicze z Żyrardowa i okolicznych miejscowości doceniają prawników z naszej kancelarii za skuteczność w działaniu, sprawny kontakt i pełen profesjonalizm na każdym etapie.

Warto podkreślić, że nasza kancelaria frankowa w Żyrardowie skupia się wyłącznie na sprawach frankowych. To dziedzina, w której specjalizują się nasi prawnicy. Dzięki temu mają oni nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim liczne sukcesy w tego typu sprawach. To najlepszy dowód na skuteczność działania.

Wsparcie kancelarii frankowej z Żyrardowa może być niezbędne. Samodzielna walka o unieważnienie kredytu nie jest najlepszym pomysłem, tym bardziej że banki tworzą różnego typu strategie, które mają chronić je przed wyrokami korzystnymi dla frankowiczów. Nie każdy ma świadomość, jak bronić się przed bankiem w sądzie. Na szczęście nasi prawnicy doskonale wiedzą, co robić, aby sprawa zakończyła się wygraną kredytobiorcy.

Wśród największych zalet, wynikających ze współpracy z kancelarią frankową w Żyrardowie, wymienić należy:

 • w pełni zrozumiałe i przejrzyste warunki współpracy,
 • sprawny kontakt z prawnikiem prowadzącym sprawę,
 • duże zaangażowanie w każdą sprawę,
 • wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę,
 • doskonałą orientację w stale zmieniających się przepisach prawa,
 • przygotowanie pozwu sądowego i jego uzasadnienia,
 • wsparcie na każdym etapie postępowania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich kredytobiorców, którzy poszukują pomocy frankowiczom w Żyrardowie. Postaw na profesjonalne wsparcie prawne, a być może już niebawem nie będziesz musiał spłacać kredytu frankowego.

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy
Nie jesteś na straconej pozycji. Daj nam zawalczyć o Twoje prawa i pozbyć się rażąco niekorzystnych dla Ciebie elementów umowy kredytowej. Nie musisz dłużej płacić za coś, co jest niezgodne z prawem.
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952