Posiadamy wieloletnie doświadczenie w walce z nieuczciwymi instytucjami finansowymi. Wiemy jak wygrywać z bankami!

Michał Grabek & Dawid Karolczyk

100+

Wygranych spraw

500+

Obsługiwanych Klientów

5+

Lat doświadczenia w sprawach frankowych

Dziś kurs franka szwajcarskiego ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie. Problem frankowiczów nadal nie zniknął. Comiesięczne wysokie obciążenie finansowe, egzekucje długu przez banki, groźba utraty dachu nad głową. Osoby, które są dziś w takiej sytuacji, nie muszą jednak czuć się bezradne! Kancelarie prawne zajmujące się kredytami we frankach szwajcarskich oferują swoje wsparcie w tym zakresie! Pomoc frankowiczom zapewnia m.in. Kancelaria Grabek & Karolczyk Adwokaci i Radcy Prawni, w której znaleźć można specjalistów zajmujących się sprawami osób, które stały się ofiarami działań banków oraz wahań kursu szwajcarskiej waluty. Wieloletnie doświadczenie w procesach dotyczących spraw frankowych pozwoliło na wypracowanie odpowiedniej strategii działania, pozwalającej skutecznie powalczyć o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu.

Szybki kontakt

r.pr. Michał Grabek

+48 664 022 952

adw. Dawid Karolczyk

+48 660 470 989

Kancelaria Grabek & Karolczyk

W jakim sposób świadczymy naszą pomoc? Nasz zespół adwokatów i radców prawnych służy wiedzą i wparciem prawnym kredytobiorcom decydującym się na podjęcia walki z bankami.

Szybki kontakt
Pomagamy też kredytobiorcom innych walut. EURO, USD i inne

Kancelaria Grabek & Karolczyk Adwokaci i Radcy Prawni udziela kompleksowej pomocy frankowiczom

Szybki kontakt
Korzystne dla osób, które uwikłały się w zobowiązanie finansowe we frankach postanowienia Trybunału Sprawiedliwości UE, zwiększają szanse na wygranie sprawy w sądzie.
Klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą kancelarią, automatycznie trafia pod opiekę specjalisty, który ma już doświadczenie w procesach związanych z nadużyciami zawartymi w umowie kredytowej.
Dodatkowo cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i śledzimy bieżące rozstrzygnięcia. Dzięki temu łatwiej jest nam wyszczególnić nieprawidłowości, jakie znajdują się w umowach kredytowych.

Korzyści ze współpracy z naszą Kancelarią Prawną

Odciążenie hipotek
Wstrzymanie płatności rat
Zniwelowanie stresu związanego z posiadaniem ogromnego, nieprzewidywalnego zobowiązania finansowego.

Przeanalizujemy wnikliwie Twoje możliwości prawnego dochodzenia swoich praw. Na bazie doświadczenia, które zbudowaliśmy prowadząc podobne sprawy i wciąż aktualizowanej wiedzy, jesteśmy w stanie zaproponować Ci konkretne rozwiązania obecnych problemów z kredytem frankowym.