Wstrzymanie płatności rat

Chcesz pozbyć się kredytu frankowego, ale boisz się, że proces będzie długotrwały i trudny? Korzystne orzeczenie to nie wszystko, co możesz zyskać. Współpraca z naszą Kancelarią może zapewnić Ci wstrzymanie płatności rat. W ten sposób jeszcze przed zakończeniem procesu sądowego poprawisz swoją sytuację finansową. Nie warto czekać – zdecydowanie lepiej działać.

Analizę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych!
Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną
Formularz kontaktowy

Wstrzymanie płatności rat jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli...

  • Spłacasz kredyt we franku szwajcarskim;
  • Chcesz zawalczyć o swoje prawa i pozwać bank w celu unieważnienia bądź odfrankowienia umowy kredytu;
  • Zależy Ci na tym, aby podjęte działania przyniosły natychmiastowe korzyści dla Ciebie I Twojej rodziny.
Darmowa analiza umowy
adwokaci z kancelarii frankowej

Kancelaria Grabek & Karolczyk

W jakim sposób świadczymy naszą pomoc? Nasz zespół adwokatów i radców prawnych służy wiedzą i wparciem prawnym kredytobiorcom decydującym się na podjęcia walki z bankami.

Darmowa analiza umowy
Pomagamy też kredytobiorcom innych walut. EURO, USD i inne

Zakres oferty

Specjalizujemy się w pomocy prawnej Frankowiczom. Zakończyliśmy sukcesem wiele spraw przeciwko bankom. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Proces frankowy traktujemy kompleksowo. Nie nastawiamy się jedynie na efekt końcowy – zamiast tego robimy wszystko, abyś już w trakcie postępowania uzyskiwał wymierne korzyści.

Analiza umowy kredytowej
Opracowanie planu działania
Przygotowanie pozwu frankowego
Ubieganie się o wstrzymanie spłaty kredytu
Dochodzenie zwrotu kosztów sądowych
Dochodzenie zapłaty nienależnie pobranych środków

Jakie są szanse na wstrzymanie płatności rat?

Sprawy frankowe regularnie przynoszą nowe, korzystne rozstrzygnięcia dla Frankowiczów. Jednym z nich jest zabezpieczenie w formie wstrzymania płatności rat.

Nie da się jednoznacznie wskazać, w jakich sprawach tego typu zabezpieczenie zostanie udzielone. W praktyce jednak sądy przychylają się najczęściej do wniosków w tym przedmiocie pochodzących od tych frankowiczów, którzy spłacili już kwotę udzielonego kapitału.

Jeśli oddałeś instytucji finansowej znaczną część kredytu, w tym przede wszystkim tę, którą obejmowało udzielone finansowanie, skontaktuj się z nami i zleć analizę swojej umowy kredytowej.

Darmowa analiza umowy

Skorzystaj z darmowej analizy umowy

Korzyści ze współpracy z naszą Kancelarią Prawną

Odciążenie hipotek
Wstrzymanie płatności rat
Zniwelowanie stresu związanego z posiadaniem ogromnego, nieprzewidywalnego zobowiązania finansowego.

Sprawdzimy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku. Jeśli będzie to uzasadnione, podejmiemy starania w kierunku wstrzymania płatności Twoich rat. Z nami masz realne szanse na natychmiastową poprawę swojej sytuacji finansowej.

Wstrzymanie płatności rat umożliwia: zawieszenie obowiązku zapłaty do zakończenia procesu; natychmiastową poprawę swojej sytuacji finansowej; zabezpieczenie pozycji frankowicza na czas procesu sądowego.

Etapy współpracy

1
Bezpłatna analiza umowy
2
Oszacowanie korzyści
3
Złożenie pozwu
4
Reprezentacja w sądzie
5
Rozliczenie z bankiem

Prześlij nam skan umowy i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną

Formularz kontaktowy

Nie jesteś na straconej pozycji. Daj nam zawalczyć o Twoje prawa i pozbyć się rażąco niekorzystnych dla Ciebie elementów umowy kredytowej. Nie musisz dłużej płacić za coś, co jest niezgodne z prawem.

Wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń lub napisz do nas e-mail. Otrzymasz darmową analizę umowy i niezobowiązującą wycenę prowadzenia Twojej sprawy.

Etapy współpracy:

  1. Bezpłatna analiza umowy
  2. Oszacowanie korzyści
  3. Złożenie pozwu
  4. Reprezentacja w sądzie
  5. Ubieganie się o wstrzymanie płatności rat
  6. Rozliczenie z bankiem
Zależy Ci na szybszym kontakcie? Zadzwoń.+48 664 022 952

Nowości na blogu

Co jeszcze warto wiedzieć o wstrzymaniu płatności rat w toku procesu frankowego?

Od niedawna w procesach frankowych popularne stało się również ubieganie się o zabezpieczenie powództwa poprzez wstrzymanie obowiązku spłaty rat kredytu. Jakie są warunki jego udzielenia?

Sądy wskazują, że wykorzystanie takiej drogi działania jest możliwe, gdy frankowicze wystarczająco uprawdopodobnią abuzywność zawartej przez nich umowy kredytu frankowego. W praktyce chodzi przede wszystkim o zapisy dotyczące przeliczenia kursu walut, w tym jednostronnie narzucanych przez bank tabeli kursowych. Dodatkowo najczęściej uwzględniane są wnioski pochodzące od tych frankowiczów, którzy spłacili już co najmniej kwotę udostępnionego kapitału.

Z naszą pomocą wykażesz wszystkie przesłanki niezbędne do udzielenia zabezpieczenia i zyskasz wymierne korzyści już w trakcie procesu.

W jaki sposób można wstrzymać płatność rat?

Jeśli chcesz zawalczyć o swoje prawa, pozwać bank i już w toku procesu podjąć próbę wstrzymania płatności rat, nie czekaj – skontaktuj się z nami, wypełniając formularz.

Sprawy frankowe rozstrzygane są przez polskie sądy coraz szybciej. Mimo to nie ma wątpliwości, że w niektórych przypadkach zakończenie procesu może zająć nawet ponad 2 lata. Dla Ciebie to nie tylko czas, ale i pieniądze, które co miesiąc będziesz musiał wpłacać do banku w wykonaniu umowy, która prawdopodobnie jest abuzywna.

Z tego powodu nie warto czekać – rozważ skorzystanie z możliwości, jakie daje Ci zabezpieczenie roszczenia już dziś. W tym celu konieczne jest złożenie odrębnego wniosku do sądu. Zgłoś się do nas, a wytłumaczymy dokładnie przebieg procesu frankowego i zawalczymy o wstrzymanie płatności rat w Twoim przypadku.

Konsekwencje wstrzymania płatności rat

Wstrzymanie płatności rat kredytu frankowego jest przyznawane w formie zabezpieczenia roszczenia. Eksperci wskazują, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo jego udzielenia w przypadku osób, które spłaciły już cały kapitał, a ich roszczenie o ustalenie nieważności umowy kredytu frankowego wydaje się uzasadnione.

Większość frankowiczów spłaca swoje zobowiązanie co najmniej kilkanaście lat. W ich przypadku prawdopodobne jest, że doszło już do zwrotu kwoty udzielonego finansowania. Jeśli nawet na ten moment muszą jeszcze zaczekać, być może chwila ta nadejdzie za kilka miesięcy, już w trakcie procesu.

Wstrzymanie płatności rat to dla Ciebie szansa na poprawę swojej sytuacji finansowej jeszcze przed uzyskaniem ostatecznego rozstrzygnięcia. Każdy miesiąc bez kredytu jest na wagę złota, dlatego nie czekaj – działaj!

Czy warto występować do sądu o wstrzymanie płatności rat?

Przez długi czas praktyka procesów frankowych pokazywała, że sądy niechętnie udzielały zabezpieczenia w formie wstrzymania płatności rat. Korzystne orzeczenia z ostatnich miesięcy sprawiły jednak, że statystyki w tym zakresie są coraz bardziej korzystne. Nie czekaj – zawalcz o natychmiastową poprawę swojej sytuacji finansowej.

Nie ma wątpliwości, że występując z naszą pomocą o wstrzymanie obowiązku zapłaty rat, nie zmienia się na niekorzyść Twoja sytuacja w toku procesu – możesz tylko zyskać. Zakres korzyści sprawia, że warto podjąć próbę przekonania sądu do zasadności udzielenia zabezpieczenia.

Mamy na swoim koncie takie rozstrzygnięcia – z naszą pomocą zwiększasz swoje szanse na sukces.